Yeni profil mesajları

MERHABA GM BEY DarkLoveFire adlı karakterim boşu boşuna banlandı ve sebebini yazmadınız lütfen kontrol edip banımı açabilirmisiniz
@GmAres Merhaba konu açtım tekrar postluyorum sizede,
Mage ronsların intleri düşürülmüş,priest trialler içinde intlerin düşürülmesi gerekiyor,ekibinize bildirdim görüşeceğiz demişti biraz hızlandırılırsa 1-2 hafta sonra gerek kalmicak teşekkür ediyorum
retro abi banned ? Haksız abi küfür var mu yok beni işitme engelliler ama selll gb oyuzden banned neden ?? hata özür dilerim abi retro saygılı ?
Merhaba bakrmisin banned ? Haksız abi küfür var mu yok beni işitme engelliler ama selll gb oyuzden banned neden ??
merhaba abi sadece gold bar satıyorum neden mute atıldı yinede char böyle böyle banladı char giremiyorum ama küfür varmı yok Gm ? bakrmısın !! 03.12.2019 banladı pm ( 4godz ) ACİL İstiyorum gm abi Ben isitme engelliler.!!

Kullanıcı adım: doganriso
Nickim : 4godz

özür dilerim lütfen yapma bir bidaha yapma tamam mi abi gm !!
HAKSIZ YERE JiggLypuF DENİLEN KARAKTER BANLANDI NEDEN DİYE SORULDU K0xp Kulanıyosun DENİĞLDİ PC GİR KONTROL EDİN DİYORUM 2 Dk Surmez İLegal Hileleri Silmek denildi BEn DAha nasıl kanıtlıya bilirim Bu carın Acılması İcin ALLAH icin ADMIN SEN GERCEKTEN PROF SAN LOG LARA BAKIP KONTROL EDİP K0xp KUlanılmadıgı BELİ OLUR O CAR ACILCAK KARDEŞM CARA 500 Tl Kc CEKİP OKADAR EMEK SARF ET SİKTİGİM MACROSU TEK KULANILDI ODA FARM
kolay gelsin ben dün gece gm arkadaşlardan birine yazdım GmZe... bişiylerdi tam hatırlamıyorum bn bu gün sabaha karşı 4 de falan arkadaşım tarafından uyandırıldım çarın ban yemiş dedi ben oyunda bile değildim bilgisayarı sözlüme bıraktım işi var gece diye ben yattım ben oyunda bile değilken ban yemişim o kadar emek harcadım farm premium cektim 5k kc ye yani neden böyle bişey var nicki PITTIKO nickdenmi yedim ? bilgi
lütfen bannetmı acın ıp ban bıle atnız sucm yok o kadar para yatrdm 320 tl klasgameden kc aldm
Merhaba abi Sadece gold bar satıyorum neden mute atıldı yinede char böyle böyle banladı char giremiyorum.
Merhaba abi Sadece gold bar satıyorum neden mute atıldı yinede char böyle böyle banladı char giremiyorum.
siz haksız olunca banned mı atıyorsunuz ben isitme engelliler. ama sell gb satış oyuzden haklsız ya ben küfür varmı yok ayıp ya banned ? Gmbear ??
siz haksız olunca banned mı atıyorsunuz ben isitme engelliler. ama sell gb satış oyuzden haklsız ya ben küfür varmı yok ayıp ya banned ? Gmbear ??
siz haksız olunca banned mı atıyorsunuz ben isitme engelliler. ama sell gb satış oyuzden haklsız ya ben küfür varmı yok ayıp ya banned ? Gmbear???