Yurt Dışı Girişler için Çözüm.

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com
İlk önce serverimizi deneyiniz eğer yurt dişindan sorun yaşiyorsaniz yapmaniz gereken çok basit. 3 Günlük FREE surumle kayıt edebılırısnız.Aynı sorun TS3 içinde geçerlidir.
Sistem Gereksinimleri: Windows XP / 2003 / Vista / WIN7 / WIN8 / WIN10 (32 BIT VEYA 64 BIT)

2.ÇÖZÜM GOOGLE'DAN HOTSPOTSHİELD İNDİRMENİZ.

28 Nis 2018
12
0
1
istanbul
İlk önce serverimizi deneyiniz eğer yurt dişindan sorun yaşiyorsaniz yapmaniz gereken çok basit. 3 Günlük FREE surumle kayıt edebılırısnız.Aynı sorun TS3 içinde geçerlidir.
Sistem Gereksinimleri: Windows XP / 2003 / Vista / WIN7 / WIN8 / WIN10 (32 BIT VEYA 64 BIT)

2.ÇÖZÜM GOOGLE'DAN HOTSPOTSHİELD İNDİRMENİZ.
Sayın admin bu resimdeki programın adı nedir. Yurtdısından baglanıp dc sorunu yasayan klan arkdslarımız için bir çözüm aramaktayız. Konu ile ilgili yardımcı olmanız mumkunmudur. Sizin haberiniz yok ama biz serverın yurt dısında reklmanı yapıp yabancı oyuncuları oyuna dahil etmeye çalışıyoruz :) Alman bir arkadaşımız oyuna girdiğinde sürekli dc oluyor. Konuile ilgili yardımcı olabilirmisiniz.

Almanyadan baglanmaya calisiyorum DC problemi yuzunden oyunu biraktim

Bu problem sadece yurtdisindan baglanan arkadaslara olmuyor ayni sekidle turkiyeden baglanan arkadaslarinda basini agritiyor

vpn kullanim benim icin olanaksiz durumda su anda herhangi bir sekilde vpn kullanmam mumkun degil ne yapmam gerekiyor peki ?

kullandigim diger programlar ve benzeri sikintilardan oturu kullanamiyorum sadece Knight online i vpn ile acmak mumkunmudur ve onuda gectim vpn ile yinede lag yasiyacagiz

Her sekilde olanaksiz kisaca

6 Ara 2018
1
0
0
60636
2 yurt disinda ayni evde 2 kisiyiz vpn falan hicbirsey kullanmiyoruz daha onceki serverlarinizda da ayni sorunu yasadik bir umut bu sefer olmaz dedik ama sonuc...
ip = 192.168.2.2 nick: DrNowzaradan, My600lbsLife

Yurt disindayim suan ucretsiz vpn lerde internet hizi inanilmaz dusuk Turklerin oynadigi bi oyunun yurt disina kapali olmasi cok tuhaf bunu sizin fixlemeniz mumkun degil midir admin bey.

6 Ocak 2019
6
0
0
belgie
merhaba bende yurt dısından baglanıyorum sürekli dk başı dc oyun kapanıyo cok lag var bir gm arkadaş vpn kullan dedi vpn girişi kapalı serverin arkadaş pre ıvır zıvır alcam düzelmeyecek korkusuyla bişey alamıyorum düzelmezse oyunu bırakmak zorunda kalcam bu kadar ilgisiz nasıl olmayı başarıyorlar onada hayret ediyorum millet sorun var diye bağırıyor kurucular tın ne ses ne bişey ne çözüm. ayıptır olmuyorsa yurt dısına temelli kapat ugrasmayalım bari

6 Ocak 2019
6
0
0
belgie
dcccccc dccccc dcccc dcccc dccccc dcccc yeterrrl aaaaaaaannnn yeterrrrrr yapamıyorsanız kapatın yurt dısına yeter kafayı yedirdiniz laaaaa bu ne yeter saniye bası dc mi olur kanser etttınız yaptığınız yapacağınız oyunun .....

27 Kas 2018
23
1
2
Berlin
Yurtdısından oynuyacak olan arkadaşlara tek tavsiyem sakın ama sakın deathko ya girmeyin DC yemekten oyun oynayamazsınız zamanınıza ve yatirdiginiz paraya yazik !!