• Tüm zamanların en iyi farm sunucusu DeathKO yeni sunucusu LOGOS ile kışa damgasını vurmaya geliyor!

YENİ SERVER .!

6 Ocak 2018
55
3
8
Artık şu yeni serverı açmalısınız. Serverda oyuncu kalmadı kimse pk atmıyor bırak oyuna girmiyor. Salak saçma pvplerde takılıyolar. Kitlenizi geri toplamak adına server şart

6 Ocak 2019
99
4
17
Rize
Çok değil 2 saat sonra oyuna gir pk atılıyor mu atılmıyor mu görürsün. Yeni server gelsin 10 tlden gb satalım derdindesiniz de o iş yaş henüz. Gir bi işe asgari ücretle çalış
bitmedi şu işşsiz veletler yeni sw gelse 10 gün uyumaz gb kasıp satmaya çalışır 5 lira için aç köpekler bunlar yüzünden adam olmuyor şu knight online ne pvp ne usko

15 Ara 2018
173
15
17
Kurian
Yeni aç der tabi milletten topladılar bedavaya itemi sw gidici diyerek yaygaraci herifler sattılar KC stokladilar satmaya adam arıyorlar sizin gibiler yüzünden adam kalmıyor knight online de normal user zevk için akşam girer 2 saat pk sını atar sitresini alır çıkar sizin gibi aç köpekler 7/24 farm yapar bir kuruş masraf etmez GB satar GB düşüncede yeni sw yeni sw bı bitmediniz amk

22 Kas 2018
34
1
7
Türkiye
Bende şu an knight online oynamayı tamamen ara verdim yeni serverlara başlamadım. Geçen xigenona girdim gayet güzel oyuncu var.Deathkoya ne zaman yeni server gelir bilmem ama takipteyim.

6 Ocak 2018
55
3
8
Dostum bilip bilmedeb yaptığınız yorumları güzel bir dille cevaplıyorum. İsteyene klasgame ve oyunfor hesabımı da verebilirim. Farm ile bugüne kadar işim olmadı olmazda sitelere 1gb bile satmışlığım yoktur. Deathkoyu manesinden beri oynuyorum sevdiğim bir server. Ama sizin gibi arkadaşlar yüzünden bu server bitmeye hep mahkum kalacak. Kc ile veya gb ile işim yok ben akşam girer 3saat pk mı atar çıkarım. Asgari ücretle işe gir demiş arkadaş ama dostum ben makine mühendisiyim senin gibi asgari ücrete çalışıp gençliğimi heba edemem hayatında yüzünü göremiceğin çizim programlarını kullanıyorum boş muhabbet yapma.
GeceGündüzAffetmez/DieAnotherDay

24 Eki 2017
191
9
26
27
Dostum bilip bilmedeb yaptığınız yorumları güzel bir dille cevaplıyorum. İsteyene klasgame ve oyunfor hesabımı da verebilirim. Farm ile bugüne kadar işim olmadı olmazda sitelere 1gb bile satmışlığım yoktur. Deathkoyu manesinden beri oynuyorum sevdiğim bir server. Ama sizin gibi arkadaşlar yüzünden bu server bitmeye hep mahkum kalacak. Kc ile veya gb ile işim yok ben akşam girer 3saat pk mı atar çıkarım. Asgari ücretle işe gir demiş arkadaş ama dostum ben makine mühendisiyim senin gibi asgari ücrete çalışıp gençliğimi heba edemem hayatında yüzünü göremiceğin çizim programlarını kullanıyorum boş muhabbet yapma.
GeceGündüzAffetmez/DieAnotherDay
Benim zaten neden çizim programıyla işim olsun arkadaşım ne saçmalıyorsun sen , o dar dünyan mühendislikten ibaret sanırım. Madem gb ile işin yok madem pk atıyorsun gir servera at gayet güzel pk devam ediyor boş yapma

4 Ocak 2019
14
4
2
istanbul
pk gayet canlı ve iyi. farm durumu akıcı. oyunu ticari amaç için kullanmak isteyen baska servera gıtsın kardesım 5000 userli halinden daha iyi suanda oyun