DUYURU Yeni Dünya "CYPHER"

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
122
43
Cypher
thedeathko.com

Merhaba değerli dostlar, bildiğiniz gibi DeathKO Farm sunucular arasında kendini kanıtlamış, tartışmasız en uzun soluklu Farm sunucusu olarak PvP tarihine damgasını vurmuştur. Bu gururu bizlere yaşatan siz değerli DeathKO oyuncularına teşekkürü borç biliriz. Manes, Helios, Akara ve Xigenon sunucularımızdan edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizler için harika bir veritabanı hazırladık. Özlem duyduğunuz Knight Online zevkini sizlere yaşatmak için exp kasarken eğleneceğiniz, farm yaparken hırslanacağınız, upgrade yaparken heyecanlanacağınız ve PK atarken zevki doruklarda yaşayacağınız sunucumuz "CYPHER" sizlerle...

Cyhper sunucusu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Son düzenleme:
4 Kas 2017
36
1
9
24
Açılış tarihi çok anlamsız olmuş yetkili arkadaşlar.
Bayram öncesi açılacak olması
Üni final tarihlerine denk gelmesi
başlıca iki neden bile asıl oyuncuların ilk gün oyuna girişlerinin yüzde 40-60 ını etkiler.
Bayramdan sonra açılacak olması daha etkili olabilirdi.

30 Ocak 2019
44
4
7
Yok
Öncelikle daha fazla uzatmayıp yeni bi sw açtığınız için tşk. fakat açılış tarihi çok ters bi zamana denk geliyor. Bayram nedeniyle çoğu player sıkıntı yaşayacaktır. Bayram sonrasına çekilme konusunu değerlendirmenizde fayda var.

17 May 2019
33
3
7
23
ankara
açılış tarihi 10 haziran pazartesi olursa tatilden dönen, sınavları biten vs gibi bir çok durumdan etkilenecek arkadaşlar için katılması daha uygun bir tarih gibi duruyor.

Açılışın bayramdan sonra olması iyi olurdu başayacagız ve 2 gün sonra bayram tatili en az iki gün giriş olmayacak sonra geri kaldık düşüncesiyle twkrar girmeywcwgiz

2 Haz 2019
21
1
0
bursa
#1YOU HAVE TOO MANY CONNECTIONS HATASI
CYPHER SERVERINDE BASLADIM 100TL ÜCRET YATIRARAK SÖZDE SİZİN SUNUCU PARALARINIZA YARDIMDA BULUNMAK ICIN PREMIUM ÇEKTIM.
OYUNU OYNAYAMADIM ARKADAS TAM 50 SAAT OLDU GIREMIYORUM 100TL PARA YATIRMIŞIM BAŞKA CHARAKTER AÇMAYACAGIM. 100 TL PARAMI GERI ISTIYORUM. 100 TL GERI ISTIYORUM. BAK GM LERE YAZDIM BURDA FORUMDA YAZDIM FACEBOOKTA YAZDIM BIR KISI CEVAP VERMIYOR. BANNED MESAJLARININ HEPSİ CEVAPLANMIŞ BİZE BAKAN YOK 3 GÜN OLCAK 3 GÜNN. ÇILDIRTCAKMISINIZ ADAMI BİR CEVAP VERİN DİYİNKİ BİZ SENİ KALE ALMIYORUZ SEN OYUNA 100 TL YATIRMIŞSIN. 500 TL YATIRANLAR VAR DİYİN AQ. BİZ DE YERİMİZİ BİLELİM. BİZ BÖYLE KARAKTERDEYİZ DİYİN BİŞİ DİYİN YAHU

4 Ağu 2019
5
0
0
antalya
NALET OLSUN Kİ SU OYUNU OYNADIMA PİŞMANIM YEMIN EDERIM BAK YOU HAVE TOO MANY CONNECTIONS HATASI BU HATAYI ALMAKDAN BIKDIM USANDIM YEMİNLE USANDIM DUZELTIN ARTIK NICIM : ALPHANZOCRISTOCONTU

4 Ağu 2019
5
0
0
antalya
ARKDAŞLAR BUNU DİKKATLİ OKUYUN BU İNSANLAR DOLANDIRICIDIRLAR BU GM LERDEN KC ALDIM YUKLU MIKTARDA AYNI SEKILDE OYUNFORDANDA NICKIM ALPHANZOCRISTOCONTU BUNLAR BU OYUNU ACMALARININ SEBEBI INSANLARI DOLANDIRMAK BENIM KARAKTERIMI DE BANLADILAR SEBEBSIZ YERE VEDE SUCSUZ BIR SEKILDE you are taken to the blacklist you cant log in to the game BANA BUNU YAPDI ALLAH TOPUNUZUN BELASINI VERSIN SAHTEKARLARRRRR