DUYURU Xigenon Tanıtım Konusu

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com

• Version 2120
  • Farm Server
  • 1 Level Başlangıç
  • Level Sınırı 83/10
  • Item Upgrade Sınırı +8
  • Takı Upgrade Sınırı +3

Son düzenleme:

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com
Güzel dilekleriniz için teşekkürler!
yeni itemler gelicek demistiniz vazmigecildi
Yeni Death itemler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor bu yeni itemlerle ilgili ilerleyen günlerde duyurular yapacağız. Ancak bu itemler oyunun başından itibaren aktif olmayacaktır. İlerleyen dönemlerde oyuna eklenecektir.

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com
wb yani jamadar yokmu swde
Jamadar dagger lar oyunumuzda mevcut. Ancak bunların NPC den alınmasını muhtemelen kaldıracağız ve jamadar farm yapabileceğiniz slotlar oluşturacağız. Bu konu kesinliğe kavuşunca forumdan duyurusu yapılacaktır.

11 Ara 2017
53
0
7
25
maden balık drop oranlarında yukarıda yazan ile sitede panelde yazan oranlar birbiri ile örtüşmüyor, tamamen farklı ve oran normal mattok mu golden mattok mu belli değil.

Yukarıda yazan maden balık oranları xgenon için geçerli sanıyorum ki rica edersem normal mattock , golden mattok , , oto mining oranlarını detaylı bir biçimde verebilir misiniz kafalarda soru işareti kalmaması açısından yararlı olacaktır.

Şunu da belirtmek isterim nacizhane 3 db dir deathko oynuyorum ve tek canımı sıkan şey herzaman kafalarda soru işaretinin olması bazı şeylerin belli olmaması veya belli olan şeylerin aniden değiştirilmesi bu konuda sizlerden ricam bir takvim sistemi oluşturmanız etkinliğinden tutun +9 upgrade açılma zamanına kadar belli bir düzen içerisinde sırasıyla devreye sokmanız bu şekilde user nerede ne yapacağını bilebilir kafasında bir soru işareti kalmaz .

Son düzenleme:

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com
maden balık drop oranlarında yukarıda yazan ile sitede panelde yazan oranlar birbiri ile örtüşmüyor, tamamen farklı ve oran normal mattok mu golden mattok mu belli değil.

Yukarıda yazan maden balık oranları xgenon için geçerli sanıyorum ki rica edersem normal mattock , golden mattok , , oto mining oranlarını detaylı bir biçimde verebilir misiniz kafalarda soru işareti kalmaması açısından yararlı olacaktır.

Şunu da belirtmek isterim nacizhane 3 db dir deathko oynuyorum ve tek canımı sıkan şey herzaman kafalarda soru işaretinin olması bazı şeylerin belli olmaması veya belli olan şeylerin aniden değiştirilmesi bu konuda sizlerden ricam bir takvim sistemi oluşturmanız etkinliğinden tutun +9 upgrade açılma zamanına kadar belli bir düzen içerisinde sırasıyla devreye sokmanız bu şekilde user nerede ne yapacağını bilebilir kafasında bir soru işareti kalmaz .
daima en güncel oranlar için websitemizi kontrol ediniz.

XIGENON sunucusunda +9 item upgrade açılmayacaktır.