• T羹m zamanlar覺n en iyi farm sunucusu DeathKO yeni sunucusu LOGOS ile k覺a damgas覺n覺 vurmaya geliyor!

DUYURU  Sponsorluk Bavurular覺 Balad覺!

GmPatos

Administrator
Y繹netici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com

Sponsorluk Bavurular覺 Balad覺!
Eer sende yay覺nc覺l覺k konusunda yetenekli olduunu d羹羹n羹yorsan sponsorluk bavurusunda bulun, hem oyun oyna hemde para kazan!
Bavuru: https://goo.gl/czcLyt (Panel 羹zerinden hesab覺n覺za giri yap覺n覺z)
Desteklediimiz Yay覺nc覺lar: https://goo.gl/uTv8g8
---------------------------------
Bonuslu KC Sat覺n Al: https://goo.gl/fYQGXb
Offical : 30.11.2018
Neden Xigenon: https://goo.gl/NBUQ9r
Clan ve Oyuntu Tan覺t覺m: https://goo.gl/aNzK47
Oyun Rehberi: https://goo.gl/Y6Ss4P
Website : www.deathko.com
Offical Face Grup : facebook.com/groups/deathko2017
Forum : forum.thedeathko.com

12 Haz 2018
94
39
18
ISTANBUL - ESENLER
G羹zel d羹羹nce ama g羹zel 羹lkem t羹rkiyenin internet yani fiber alt yap覺s覺 cok zay覺f o y羹zden 癟ou user'in internet upload h覺z覺 low olduu i癟in yay覺n islerine kalk覺amiyolar. Bende dahil.. yoksa 羹lkemde bu yay覺n iini yapicak ve hakk覺n覺 vericek bir ton oyuncu taniyorum. Hepsi upload maduruu..
Katilanlara baar覺lar dilerim gl hf.

Beeniler: GmXmas
2 Nis 2018
166
24
18
28
襤zmir
G羹zel d羹羹nce ama g羹zel 羹lkem t羹rkiyenin internet yani fiber alt yap覺s覺 cok zay覺f o y羹zden 癟ou user'in internet upload h覺z覺 low olduu i癟in yay覺n islerine kalk覺amiyolar. Bende dahil.. yoksa 羹lkemde bu yay覺n iini yapicak ve hakk覺n覺 vericek bir ton oyuncu taniyorum. Hepsi upload maduruu..
Katilanlara baar覺lar dilerim gl hf.
benimde upload覺m 10 ada ilemci yetmiyor :DD

Sponsorluk bavurular覺 sona erdi.
Sponsorluk anlamas覺 yapm覺 iki kii vard覺 bavuru yapt覺覺mda akabinde 繹yle bir mail ald覺m

Merhaba, 繹ncelikle talebiniz i癟in teekk羹rler ! yay覺n 繹rneklerinizi izledik ve bavurunuzu kabul ediyoruz.Yay覺n S羹re artlar覺 ve size teklif ettiimiz 羹creti kabul ediyorsan覺z bu maili cevaplayarak bize geri d繹n羹 yapars覺n覺z ve Deathlive b繹l羹m羹nde Sponsorluunuz onaylan覺r.

Haftal覺k cret: --- TL Yay覺n S羹re S繹zlesmesi : - Aral覺k Pazartesi G羹n羹nden Sonra ------ Balayacakt覺r. ( - Kas覺m - Aral覺k Tarihinde ---- Yap覺lmayacakt覺r. Bu S羹re i癟inde Yay覺n Yapabilirseniz Teekk羹rler ! )* Yay覺nc覺 1 hafta i癟inde en az - yay覺n yapmak zorundad覺r.* Yay覺n s羹resi en az - saat aral覺覺nda olmak zorundad覺r.

Akaninde cevap verdim ve skypedan ekletik. Sonras覺nda pvp serverlar覺n yay覺nda yedikleri telifler ile alakal覺 twitch tv T羹rkiye Direkt繹r羹 ile g繹r羹t羹m ve pvp sw yay覺n覺 a癟man覺n ne gibi sak覺ncalar覺 olacaini g繹r羹t羹m bu surecte sponsorlu yay覺nci sayisini 5 yapt覺lar bende g繹r羹me neticesinde tamamd覺r sponsorlu yay覺na baslayalim dedim panel tasar覺mlarini v.s. ayarladik sonra deathko nun cevab覺

"hocam merhaba sponsorluk anlamas覺n覺 durdurduk biz 13 kii mevcut tekrar alaca覺m覺z zaman sizlerede yazaca覺z."

Ger癟ekten g羹zel bir iletiim yada hizmet diyelim. 13 kii limit belirlediyseniz 13 kisiye sponsor olmak istiyoruz dersiniz. Ona g繹re mail atars覺n覺z. Mailinize an覺nda d繹nen adamlar覺 daha 2 yay覺nc覺 ile anlam覺 iken 13 kisi doldurduk diye bahane de uyduramazs覺n覺z kimse saf deil. Kardeim sana sponsor olmuyorum diyebilirsin. Keyfimin kahyas覺m覺s覺n dersin bunlar覺n hepsi hakk覺nd覺r. Ancak ii bu aamaya sokup bunu yaparsan覺z insanlar baka eyler arayabiliyor alt覺nda.

M羹mk羹nse tekrar bavuru a癟arsan覺z yazmay覺n zira insanlara haz覺rl覺k yapt覺r覺p sonra yaaaa kanka biz ey doldurduk ya seni sonra eydelim b繹yle eylere gerek yok.

cret ve saatleri sans羹rledim. Her yay覺nc覺ya farkl覺 rakam teklif ettiniz mihtemelen istemeden sizi madur etmek istemedim. :)

2 Nis 2018
166
24
18
28
襤zmir
Sponsorluk bavurular覺 sona erdi.
Sponsorluk anlamas覺 yapm覺 iki kii vard覺 bavuru yapt覺覺mda akabinde 繹yle bir mail ald覺m

Merhaba, 繹ncelikle talebiniz i癟in teekk羹rler ! yay覺n 繹rneklerinizi izledik ve bavurunuzu kabul ediyoruz.Yay覺n S羹re artlar覺 ve size teklif ettiimiz 羹creti kabul ediyorsan覺z bu maili cevaplayarak bize geri d繹n羹 yapars覺n覺z ve Deathlive b繹l羹m羹nde Sponsorluunuz onaylan覺r.

Haftal覺k cret: --- TL Yay覺n S羹re S繹zlesmesi : - Aral覺k Pazartesi G羹n羹nden Sonra ------ Balayacakt覺r. ( - Kas覺m - Aral覺k Tarihinde ---- Yap覺lmayacakt覺r. Bu S羹re i癟inde Yay覺n Yapabilirseniz Teekk羹rler ! )* Yay覺nc覺 1 hafta i癟inde en az - yay覺n yapmak zorundad覺r.* Yay覺n s羹resi en az - saat aral覺覺nda olmak zorundad覺r.

Akaninde cevap verdim ve skypedan ekletik. Sonras覺nda pvp serverlar覺n yay覺nda yedikleri telifler ile alakal覺 twitch tv T羹rkiye Direkt繹r羹 ile g繹r羹t羹m ve pvp sw yay覺n覺 a癟man覺n ne gibi sak覺ncalar覺 olacaini g繹r羹t羹m bu surecte sponsorlu yay覺nci sayisini 5 yapt覺lar bende g繹r羹me neticesinde tamamd覺r sponsorlu yay覺na baslayalim dedim panel tasar覺mlarini v.s. ayarladik sonra deathko nun cevab覺

"hocam merhaba sponsorluk anlamas覺n覺 durdurduk biz 13 kii mevcut tekrar alaca覺m覺z zaman sizlerede yazaca覺z."

Ger癟ekten g羹zel bir iletiim yada hizmet diyelim. 13 kii limit belirlediyseniz 13 kisiye sponsor olmak istiyoruz dersiniz. Ona g繹re mail atars覺n覺z. Mailinize an覺nda d繹nen adamlar覺 daha 2 yay覺nc覺 ile anlam覺 iken 13 kisi doldurduk diye bahane de uyduramazs覺n覺z kimse saf deil. Kardeim sana sponsor olmuyorum diyebilirsin. Keyfimin kahyas覺m覺s覺n dersin bunlar覺n hepsi hakk覺nd覺r. Ancak ii bu aamaya sokup bunu yaparsan覺z insanlar baka eyler arayabiliyor alt覺nda.

M羹mk羹nse tekrar bavuru a癟arsan覺z yazmay覺n zira insanlara haz覺rl覺k yapt覺r覺p sonra yaaaa kanka biz ey doldurduk ya seni sonra eydelim b繹yle eylere gerek yok.

cret ve saatleri sans羹rledim. Her yay覺nc覺ya farkl覺 rakam teklif ettiniz mihtemelen istemeden sizi madur etmek istemedim. :)
86.000 g繹r羹nt羹lenme +500 abone kanal onaylanmay覺p , kanal覺nda 100 200 g繹r羹nt羹lenme 100 abone olan kii onaylanm覺 alt覺nda birey aramamak nas覺l m羹mk羹n olabilir acaba kardeim :) Bu ite bi kaarl覺k olduu alalen a癟覺kt覺r ^^ Ve ayr覺ca yay覺nlar覺nda ve videolar覺nda s羹rekli pvp serverlara k羹f羹r eden usko yay覺nc覺s覺da deathko sponsorlu yay覺nc覺 olmu ie bak yavvvvvvv

86.000 g繹r羹nt羹lenme +500 abone kanal onaylanmay覺p , kanal覺nda 100 200 g繹r羹nt羹lenme 100 abone olan kii onaylanm覺 alt覺nda birey aramamak nas覺l m羹mk羹n olabilir acaba kardeim :) Bu ite bi kaarl覺k olduu alalen a癟覺kt覺r ^^ Ve ayr覺ca yay覺nlar覺nda ve videolar覺nda s羹rekli pvp serverlara k羹f羹r eden usko yay覺nc覺s覺da deathko sponsorlu yay覺nc覺 olmu ie bak yavvvvvvv
A癟覺kcas覺 o k覺s覺mlar覺 ile ilgilenmedim bile hani benim kanal覺m onun kanal覺 felan uygun g繹rmeyebilirlerdi tabiki kendi tercihleri olurdu yani onlar bilir sonu癟ta iveren istediini ie al覺r. Benim tepki g繹sterdiim nokta. Biz sizi ie ald覺k yar覺n gelin g繹r羹meye ie balay覺n diyip adama haz覺rl覺覺n覺 yapt覺r覺p ie gidince ya abi biz 13 kii alacakt覺k sizi sonra alal覺m b繹yle birey olmaz yani bence "ay覺p" hani en ba覺nda 13 kii belirlersin i癟lerinden de en iyilerini se癟er elersin bavurunuz i癟in teekk羹rler ancak uan al覺m覺n覺 yapaca覺m覺z yay覺nc覺 bu kadar der ge癟ersin. Burada tamam diyip sonras覺nda biz doldurduk demek doru bir olay deildi.

" yay覺n 繹rneklerinizi izledik ve bavurunuzu kabul ediyoruz.Yay覺n S羹re artlar覺 ve size teklif ettiimiz 羹creti kabul ediyorsan覺z bu maili cevaplayarak bize geri d繹n羹 yapars覺n覺z ve Deathlive b繹l羹m羹nde Sponsorluunuz onaylan覺r. " bu c羹mleyi bir tek ben doru alg覺lam覺yorum san覺r覺m bu iin okey olduu ile alakal覺.

ki ben ger癟ekten buna para niyeti ile bavurmam覺t覺m. Daha b繹yle bir projeleri yokken CLAN TANITIM konusunda twitch yay覺nlar覺nda KC 癟ekilii yapaca覺m v.s. diye duyurmutum. Tamamen bu ii ciddiye alan bir PVP Server olmas覺 houma gitmi ayn覺 ciddiyet ve kalite ile kendileri ile 癟al覺mak istemitim. uan hesab覺mda 40.000 KC var yani kalk覺p oradan gelecek para ile bireyler yapma pesinde olduundan deildi. Tamamen oradan gelen paray覺da yay覺nda usera da覺tacakt覺m. Ki bunun i癟in teklif ettikleri bedele ekstra olarak pus 羹r羹n羹, kc v.s. de rica etmitim da覺tmak i癟in. Onlar bu ekilde bir tav覺r tak覺nd覺lar.

Biz yinede eyvallah diyelim :)

ama sende hakl覺 olarak ben daha donan覺ml覺, daha verimli birisi gibi g繹z羹k羹yorken neden gidip b繹yle bir adam覺 se癟miler diye alt覺na istediin arayabilirsin hakl覺 olarak buda senin a癟覺ndan olay覺n haks覺zl覺覺d覺r.