• Tüm zamanların en iyi farm sunucusu DeathKO yeni sunucusu LOGOS ile kışa damgasını vurmaya geliyor!

Server Bitiyor Diyen Server Bitirmeye Çalışan Yalakalara İnat :)

1 Mar 2019
42
18
7
Oyuncu
Arkadaşlar her yerde "server bitiyor server bitiyor" diyip ölücülük yapmaya çalışan kolpa arkadaşlara inat olarak (ki server bitiyor diyen insanların çoğu diğer serverlerin oyuna soktuğu charlar :) ) 3 yeni server açılmış olmasına usko 3 server açmış olmasına rağmen bile cz de böyle ırk olmasını sağlayan tüm kalıcı klanlar bu serverin başarısı biz oldukça hiçbir şekilde zedelenmeyecek. Bu akşam 2 yeni server açılmış olmasına rağmen böyle çılgınlar gibi pkyı hiçbir server veremez hepimize helal olsun demek istiyorum. Deathko'nun öyle 2 haftalık serverlere bitmeyeceğini herkes gördü diye düşünüyorum adamsınız :) SERVER BİTTİ DİYEN KLASİK KÖPEKLER 2 HAFTALIK SERVERLERDA KUSURA BAKMAYIN AMA GİDİP PARANIZI ÇÖP EDİP OYNAYABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme:
10 Eki 2017
33
3
9
34
kardesım oyundakı yenılıkler ust uste geldı buda sw nın omrunu bıtırır bu kadar basıt.mytrıl lerı bıle slotlara koymuslar o derece yanı oyun user kazanmaya calısıyor ama malesef 1 - 2 aya ya sw bırlesır yada yenı sw gelır xıgenon user olarak bıttı.

1 Mar 2019
42
18
7
Oyuncu
arkadaşlar anlamanız gereken şey şu bi server için yaşayabileceği en zor sıkıntıları yaşarken oyuncular için bir şeyler yapılması gerekiyordu ki ben usko server açmasa bu krowazların bile böyle erken geleceğini düşünmüyorum. Pk atan clanlar fixleşti ve çok güzel bir pk ortamı var şu an. Umarım bu sabit clanlarımızca hiç bozulmaz ve gidebileceğimiz güzellikte bu svde pk atmaya devam ederiz. Zaten ölücü farmer bu oyunu ekmek kapısı gibi gören piyasayla oynayan insanlarla işimiz yok ben çok mutluyum şu an ki pk mızdan

19 Şub 2019
37
4
7
istanbul
arkadaşlar anlamanız gereken şey şu bi server için yaşayabileceği en zor sıkıntıları yaşarken oyuncular için bir şeyler yapılması gerekiyordu ki ben usko server açmasa bu krowazların bile böyle erken geleceğini düşünmüyorum. Pk atan clanlar fixleşti ve çok güzel bir pk ortamı var şu an. Umarım bu sabit clanlarımızca hiç bozulmaz ve gidebileceğimiz güzellikte bu svde pk atmaya devam ederiz. Zaten ölücü farmer bu oyunu ekmek kapısı gibi gören piyasayla oynayan insanlarla işimiz yok ben çok mutluyum şu an ki pk mızdan
pk için katılıyorum sabahta akşamda çok güzel pk var. farm ve gb için konuşuyorum :)

22 Şub 2019
12
6
2
Ankara
Bugün günlerden Cumartesi günün akşam saatlerinde yani en kalabalık olmasını beklediğimiz saatlerde 19.15 civarında 2 hafta önce 3000 küsür adam online iken şu an 1654 kişi online...

%50 azalma var. Eğer işi cz'ye dökersek, 50 - 50 dengeli dağılacak şekilde 100 kişi olsa yine yeter. Yine keyifli pk döner. Ama sorun bu değil.

İnsanları hiç dinlemediler son zamanlarda. Dark Knight başlı başına facia oldu. Job dengesizliklerinden bahsedildi. Umursanmadı. Sonuç olarak 2 hafta öncesine göre 1500 kişi yok ortalıkta...

Herkesin dün 5'e aldığı bugün 3, dün 3'e aldığı bugün 1 ediyor. Piyasa da çökmek üzere. Pazar sayısı azaldı. GB 75 kuruşa düştü.

Üstüne bir de adminler biz logları görüyoruz, siz göremiyorsunuz oyuncu sayısı artıyor demişlerdi... Sonucunu hep birlikte tecrübe edeceğiz anlaşılan. Umarım daha fazla düşüş olmaz çünkü oynadığım oyundan keyif aldığım nadir serverlardan biri DeathKO.

19 Şub 2019
37
4
7
istanbul
Bugün günlerden Cumartesi günün akşam saatlerinde yani en kalabalık olmasını beklediğimiz saatlerde 19.15 civarında 2 hafta önce 3000 küsür adam online iken şu an 1654 kişi online...

%50 azalma var. Eğer işi cz'ye dökersek, 50 - 50 dengeli dağılacak şekilde 100 kişi olsa yine yeter. Yine keyifli pk döner. Ama sorun bu değil.

İnsanları hiç dinlemediler son zamanlarda. Dark Knight başlı başına facia oldu. Job dengesizliklerinden bahsedildi. Umursanmadı. Sonuç olarak 2 hafta öncesine göre 1500 kişi yok ortalıkta...

Herkesin dün 5'e aldığı bugün 3, dün 3'e aldığı bugün 1 ediyor. Piyasa da çökmek üzere. Pazar sayısı azaldı. GB 75 kuruşa düştü.

Üstüne bir de adminler biz logları görüyoruz, siz göremiyorsunuz oyuncu sayısı artıyor demişlerdi... Sonucunu hep birlikte tecrübe edeceğiz anlaşılan. Umarım daha fazla düşüş olmaz çünkü oynadığım oyundan keyif aldığım nadir serverlardan biri DeathKO.
bunu kastediyo serverdeki çoğu kişi

1 Mar 2019
42
18
7
Oyuncu
Arkadaşlar öncelikle küfürsüz ve güzel bir şekilde bu konuyu döndürdüğünüz için hepinize teşekkür ederim. Gb nin ani düşüşü konusunda ve gb nin biraz serverda bir yenilik ile eritilmesi gerektiğine ben de inanıyorum. Ama dediğim gibi çok talihsizlik gördük ve üstüne fake bilindik başlı başlına charların nickine yakın charlar açılıp "biz oyun bırakıyoruz siz de itemlerinizi satın" şeklinde şerefsizliklere kadar döndü. Farm slotları yaratılmalı gb eritilmeli tabii ki ben de bunun arkasındayım. Ama piyasayı bu halde öldüren biraz da "server bitiyor server bitiyor item satın server bitiyor" galeyanına düşen. İşi gücü pazar yapmak olan 2 - 3 ölücünün lafı yüzünden oyuncular da bu laflara kalıp item bozmaya çalışıyor ne komik :) Halbuki kafa clanlar toplanıp "Arkadaşlar biz buradayız" dese ben userlerin de içinin hep rahat olacağını düşünüyorum.

13 Şub 2019
58
19
7
İzmir
Arkadaşlar öncelikle küfürsüz ve güzel bir şekilde bu konuyu döndürdüğünüz için hepinize teşekkür ederim. Gb nin ani düşüşü konusunda ve gb nin biraz serverda bir yenilik ile eritilmesi gerektiğine ben de inanıyorum. Ama dediğim gibi çok talihsizlik gördük ve üstüne fake bilindik başlı başlına charların nickine yakın charlar açılıp "biz oyun bırakıyoruz siz de itemlerinizi satın" şeklinde şerefsizliklere kadar döndü. Farm slotları yaratılmalı gb eritilmeli tabii ki ben de bunun arkasındayım. Ama piyasayı bu halde öldüren biraz da "server bitiyor server bitiyor item satın server bitiyor" galeyanına düşen. İşi gücü pazar yapmak olan 2 - 3 ölücünün lafı yüzünden oyuncular da bu laflara kalıp item bozmaya çalışıyor ne komik :) Halbuki kafa clanlar toplanıp "Arkadaşlar biz buradayız" dese ben userlerin de içinin hep rahat olacağını düşünüyorum.
Senin küfürle, hakaretle başlattığın konuyu küfürsüz döndürmeleri iyi olmuş gerçekten. Server bitiyor konusuna katılmasam da yönetimin hamle hatası yaptığını ben de düşünüyorum. Onların da işi zor anlıyorum, çok ince bir çizgi. Ya insanlar bırakıp gidiyor ya da daha çok bağlanıyolar. Hiçbir şey değiştirmesen de sıkılıp gidebilirler dolayısıyla bir şeyler denenmek zorunda. Yönetim kötü de demiyorum ama ufak tefek hataları oluyor ve bu da player sayılarına yansıyor mecburen. Farm slotlarını arttırmak da bütün itemlerin fiyatının düşmesine sebep olacaktır, herkesin itemli olması çok emek olmadan pk atmasına neden olacaktır ve server pk serverliğinden çıkacaktır diye düşünüyorum. Beyin fırtınası yapılarak server çok daha iyi yerlere getirilebilir ama o benim veya bizim haddimize değil. Dolayısıyla gittiği yere kadar gider, gitmediği yerde yeni sunucu açıp playerları toplarlar zaten.

1 Mar 2019
118
13
17
istanbul
ya holy armor filan neyse yapılabılıyor orta duzey farm yapan insan bile kasabılıyor ama silahlar sacma olmus cz bowl da bosslardan dusmesi olayı. silahlar baslı basına 1-2 clanın elinde resmen bir de bazı oclar cıkıp dıyorki bowlda 7/24 farm yapmamıza ragmen duzgun drop yok silah drobu artsın . silahlar da uretilsin bence 30 kutu + 20 gb para istersin bir sekilde gb de gitsin insanlar uretebilsin.

13 Şub 2019
58
19
7
İzmir
ya holy armor filan neyse yapılabılıyor orta duzey farm yapan insan bile kasabılıyor ama silahlar sacma olmus cz bowl da bosslardan dusmesi olayı. silahlar baslı basına 1-2 clanın elinde resmen bir de bazı oclar cıkıp dıyorki bowlda 7/24 farm yapmamıza ragmen duzgun drop yok silah drobu artsın . silahlar da uretilsin bence 30 kutu + 20 gb para istersin bir sekilde gb de gitsin insanlar uretebilsin.
Dediklerinde haklısın ama gmler de haklı. Adamlar toplaşmış 8 kişi oyun oynuyorlar biz tek başımıza onların kastığı kadar kasamamalıyız zaten. Silah yapımı da mantıklı ama bi anda piyasaya çok fazla dark knight silah gelmesine sebep olur. Dark knight itemleri artınca UTC gelir bu sefer aynı muhabbet UTC için dönmeye başlar ve UTC itemleri de çok olunca yeni server gelmek zorunda kalır yani kısacası sona daha hızlı yaklaşılmış olur. (Oha çok mantıklıyım lan) Benim önerim yarım saatte bir bowlda boss çıkmaya devam etsin ve drobu değişmesin ama atıyorum 2 saatte bir haritada rastgele bi yerde de bosstan çıksın dolayısıyla bir umudu olsun bizim gibi solo oyuncuların. Veya sürpriz drop eklenebilir. İşte Titanlar 4000'de bir ihtimalle dark knight silahı atabilir gibisinden.

6 Ocak 2018
55
3
8
Bu servera diğerlerinden daha çok bahtsızlıklar vurdu emin olun buna. Usko sw açtı bazı clanlar biz gidiyoruz bu sw biticek gibi salak saçma konular ortaya attı. Ve sonuç hala ayakta. Eğer piyasa değerli kalmaya devam ederse insanlar bu düşünceden kurtulup 5e verceğime 2ye veririm demezse server ayakta kalır. İnsanların düşüncesi 1000 vs 1000 ise her yeni açılan pvp serverı gezmeleri gerekiyor. Şuanda serverda yeterli gelen şekilde pk dönüyor köklü clanların çoğu rutin saatlerdr pk sına çıkıyor pksını rahatca atabiliyor. Bence çok fazla istekde bulunmamak lazım server rutinini koruyor. Böyle gidersede korumaya devam edicek. Saygılar.
GeceGunduzFarketmeZ/DieAnotherDay

1 Mar 2019
42
18
7
Oyuncu
Dostum bu yorumunda haklısın ama bunu oyunun kuralı gibi de düşünebilirsin. Hangi pvpye gidersen git usko da dahil olmak üzere güçlü olan kapatmaya çalışacak. Çünkü bu oyun ekip işidir. 1-2 clanın elinde dediğin slotlar da emin ol gece saatleri toplanabilme gücünden kaynaklı bir durum. Ekipler güzel ayarlanmış ve insanlar yatarken o insanlar ayakta boss kovalıyorsa bence buna saygı duyulması gerekir. 30 kutu + 20 gb olayı şu açıdan olmaz bence Dark Knight silahları çok güçlü ve değerli olması gereken silahlar ve fark ettiniz mi bilmiyorum Dark Knight - Holy 1 aya yakın gelmiş olmasına rağmen serverda hala 4 tane +7 dks bulunuyor. Bu silahın nadir olması çok normal diye düşünüyorum çünkü gerçekten güçlü ve özel silahlar bunlar.

1 Mar 2019
42
18
7
Oyuncu
Bu servera diğerlerinden daha çok bahtsızlıklar vurdu emin olun buna. Usko sw açtı bazı clanlar biz gidiyoruz bu sw biticek gibi salak saçma konular ortaya attı. Ve sonuç hala ayakta. Eğer piyasa değerli kalmaya devam ederse insanlar bu düşünceden kurtulup 5e verceğime 2ye veririm demezse server ayakta kalır. İnsanların düşüncesi 1000 vs 1000 ise her yeni açılan pvp serverı gezmeleri gerekiyor. Şuanda serverda yeterli gelen şekilde pk dönüyor köklü clanların çoğu rutin saatlerdr pk sına çıkıyor pksını rahatca atabiliyor. Bence çok fazla istekde bulunmamak lazım server rutinini koruyor. Böyle gidersede korumaya devam edicek. Saygılar.
GeceGunduzFarketmeZ/DieAnotherDay
Buranın kalan clanları yeterince belli oldu dediklerinde haklısın. Biz gitmezsek bu server bu pksını hep koruyacak. Ve ben gidenlerin de 1-2 hafta içinde patır patır dönmeye başlayacağına da eminim:) Tutunamayan gider. Güzel , kalabalık bi sv den başka türlü gitmek sadece bir şey başaramadım demektir :)

6 Ocak 2018
55
3
8
Buranın kalan clanları yeterince belli oldu dediklerinde haklısın. Biz gitmezsek bu server bu pksını hep koruyacak. Ve ben gidenlerin de 1-2 hafta içinde patır patır dönmeye başlayacağına da eminim:) Tutunamayan gider. Güzel , kalabalık bi sv den başka türlü gitmek sadece bir şey başaramadım demektir :)
Aynen öyle dostum.