RelaxICirkin KOŞARAK TP VE PLAYER İÇİNDEN GEÇME

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 Haz 2019
6
0
0
Ev
Bu çok sevgili her yerini sevdiğimin arkadaşı csw nin son 3 dakikası civarında kala kale bizdeyken içeri kapıda durmuş warriorların içinden geçerek giriyor ve içeri girdiği anda koşarak tp yapmaya başlıyor ve zaten peşi sırada kaleyi alıp csw i kazanıyorlar geçen haftada aynı olaylar yaşanmıştı lakin videosunu alamamıştık. Bu arada burdan GM Lere ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum hiç biri gelip ilgilenmediği ve bakmadığı için teşekkür ederim hayırlı geceler. Umarım hak yolunu bulur...
AxuSwin - 4JXHiefsiGrante

30 Ocak 2019
40
1
7
Yok
KARAKTER INCELENIP SONUCLARI BURAYA ATILSIN CAMUR AT IZI KALSIN OLMASIN ACİL SEKİLDE LOGLARIN GORUNTUSUNU BEKLIYORUZ
Neyin çamuru atılıyormuş ? Hızı 0,25 yap bak bakalım adam bildiğin yarıp geçiyor wariorları yetmiyor uçarak tp yapıyor. Tabiki incelendikten sonra konuşmak daha doğru olacak fakat sizleremi ( bu adamın ekibinde olan kişilersiniz ) yoksa gördüğümüzemi inanalım ?

11 Ocak 2018
37
1
8
Bizim alnımız Ak arkadşlar ekran bugundan başka hiç bir şey değil. Relax Clan başkanı olarak clanımdaki magelre kefilim. Loglar acilen incelenip buraya atılsın bizde bekliyoruz herkesn bu olayı görmesi için.

17 Ocak 2018
43
0
6
loglarda gözükmez bu tarz olaylar gm arkadaşın mantığına kalmış olaylardır bunlar
kardeşim mantığına kalmış ne demek ? ben bu foruma uçanların karstan db atanların videosunu attım adam yine de loglara bakarak yorum yaptı.Açık ve net söylüyorum eğer videoda ki arkadaşımızın loglarında en ufak bir illegal çıksın ben çarımın itemlerini sana bağışlayacağım söz

22 Tem 2017
106
6
20
kardeşim mantığına kalmış ne demek ? ben bu foruma uçanların karstan db atanların videosunu attım adam yine de loglara bakarak yorum yaptı.Açık ve net söylüyorum eğer videoda ki arkadaşımızın loglarında en ufak bir illegal çıksın ben çarımın itemlerini sana bağışlayacağım söz
iteme ihtiyacım yokki paşam taraf tutmadan yorum yaptım ve mantıklı bir yorum yaptım ekran bugunda çekildiği yerde magenin durması gerekirdi sonra devam etmeliydi mage yürüyor sende burda götünü kurtarma çabasındasın ne uzatıyorsun

17 Ocak 2018
43
0
6
iteme ihtiyacım yokki paşam taraf tutmadan yorum yaptım ve mantıklı bir yorum yaptım ekran bugunda çekildiği yerde magenin durması gerekirdi sonra devam etmeliydi mage yürüyor sende burda götünü kurtarma çabasındasın ne uzatıyorsun
tamam kardeşim gmler incelesin hep birlikte görelim sonuçları.Birilerine çamur atmak bu kadar kolay işte.Cswyi alamıyor diye arkadaşlar bize çamur atmaktan başka bir faaliyet gösteremezler

11 Ocak 2018
37
1
8
Ya sen en anlatıyoısun ? Bir kere o cewp werdın adam charın sahibi değil. Gelmiş polemk yapmaya çalışıyosun. İncelensin char görelim aslan parçası varmı bsy yokmu ötede oyna hadi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...