POWER UP STORE PUS Öğeleri

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
534
123
43
Cypher
thedeathko.com
Power Up Store eşyaları hakkında detaylı bilgi için TIKLA

Son düzenleme:
hocam bu bolumu bıraz daha guzel yapabılırdınız puss ta da burdada ıtemlerın ozellıklerı hakkında acıklama yok mısal ben tatoo 4 ceşıt var hangısının özelligi neydı aralarında ne fark vardı bakamıyorum sıteye geldım burdada bakılamıyor

11 Ara 2018
27
2
2
izmir
İtemlerin özellikleri yok. Günlerdir yazıyorum gmlere pus itemlerinin özelliklerine nerden bakabiliriz diye. Bana verdikleri cevap ''forumda yazıyor''. Geldik foruma (ki daha önce de çok baktım). Ben kc çekmişim kanat alıcam ama hangi kanadı alayım kardeşim hangisi ne özellik veriyor nereden bilecem. Ya da üstte arkadaşın dediği gibi hangi tatto ne veriyor?

19 May 2017
5,651
8
39
22
@mahirko kardeşim herşeyi devletten beklemek ayıp olur çık edanaya edanada tüm pusslar npc de ücretsiz git orda kırdır kırdır bak özelliklerine

11 Ara 2018
27
2
2
izmir
@kobraa ayıp olur derken :D Para verip kc çekiyoruz ya reis özelliklerini sormak en doğal hakkım hani:D Bana itaat edilsin de demiyorum varsa böyle bi imkan bakayım diyorum. Ve bana ''FORUMDA YAZIYOR'' cevabının anlamsız olduğunu söylüyorum. Mesela gmlerden biri senin dediğin gibi bir öneri söyleseydi teşekkür eder hemen yapardım :D Sana da teşekkür ederim bu arada:D

2-3 clani doldurmuslar özellikle questleri adamlara bütün puslari vermişler bizde malmal para yatırıyoruz . Buraya gelicekseniz claninizla gelin tek başınıza gelirseniz bir şey yapamazsınız soyulursunuz .