• Tüm zamanların en iyi farm sunucusu DeathKO yeni sunucusu LOGOS ile kışa damgasını vurmaya geliyor!

Oyunu İndirme Linkleri

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com
Merhaba Aşağıdaki linklerden herhangi birini indirerek oyuna girebilirsiniz.

Daima en guncel indirme linkleri icin web sitemizi kontrol ediniz.

Herhangi hata vb. sorunla karşılaştığınızda facebook ve buradan bize mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:
29 Kas 2017
13
0
2
24
Oyuna girerken karakter seçemeden oyun hatasız kapanıyor. Anında Alt+F4 çekmiş gibi hiç bir uyarı vermiyor ve kapanıyor. Patchleri otomatik ve manuel attım. Yine olmadı

11 Ocak 2018
5
1
3
bunun adam akıllı bir çözümü var mı denemediğim şey kalmadı 40 takla attım 2 gün önce de aynı şey oldu id pass yazarken ya oyundan atıyordu masaüstüne yada çalışmayı durdurdu hatası veriyordu forumdan exe launcher server.ini yi çektim attım düzeldi şimdi yapıyorum o da çare olmuyor windows defender kapalı virüs programı kapalı komple uyumluluk ayarlarını denedim veri yürütme engellemesini denedim ip yi thedeathko.com olarak değiştirdim yönetici olarak çalıştırdım dns değiştirdim windows defender kapalıyken sildim yükledim windows defenderdan izin verip girmeyi denedim modem resetledim denemediğim şey yok bir el atın şu soruna dostum mağdur oluyoruz...

14 Kas 2018
209
1
17
TR
Burada da indirme link olsaydı iyi olurdu mesela şu an site kapalı oyunu indiremiyoruz .

Merhaba bılgısayarıma res attıktan sonra oyuna gırmemeye basladı launcher doluyor sonra oyun ekranını acmıyor hata falanda vermiyor internetten baktıgım kadarıyla uyumluluk sorunu diyor ama gereken herseyı yaptım bilgisayarım özellıkler secenegı launcher uyumluluk secenegı windows defender gibi ama hala aynı sorun fakan baska pachlerın sexyko gibi gırıyor herangı bı cozumu varsa yardım eder mısınız saygılar?

7 Şub 2019
31
2
7
söke
sa. oyunu en guncel bu lınklerden ındırdık ama launcher actıgımızda checking updates yazısında kalıyor hıc ılerlemıyor