REHBER Oto Madencilik & Balıkçılık Rehberi

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
520
121
43
Cypher
thedeathko.com
Power Up Store'dan Oto Maden ve Oto Balık itemlerini 14 günlük aldıktan sonra VIP Manager NPC sinde kırdırmalısınız.
Automatic Mining itemini üzerinize taktığınızda otomatik maden çalışmaya başlar ve itemler bankanıza depolanır. Gelen itemleri ekranın sağ alt bölümünde ve oto maden ekranında görebilirsiniz. Oto maden ve balık oyunda olduğunuz süre boyunca çalışır. Her haritada ve her koşulda çalışmaya devam eder.

Son düzenleme:
Akara'da oynadığımız zaman çok madur olduk bu konuda ve açıkcası bu server'da almak niyetinde değiliz gibi.

Yani oluşan maduriyet şu o süreçte çok fazla DC vardı ve oyun kapalı idi mattokcların sürelerinin iadesi konusu idi. Bence bu sefer bunu toptan çözmek için 15 gün değilde 17 gün yaparsınız +2 günüde bu telafilere sayarsınız aslında bence o KC fiyatına 1 aylık olmalıda bu oto miningler.

ve yine Akara bu bahsettiğiniz dropları alamamıştık düzeltilecek demiştiniz. O geçen süreyi yine telafi etmemiştiniz. Lütfen bu tarz konularda biraz daha dikkatli olunuz.

24 Eki 2017
17
4
5
33
2500 kc verecez 15 gün kalacak ve attigi 5 saate 16 bus.
Bu benim sahsi fikrim tabiki ama kesin alma gözüyle bakıyordum vaz geçtim.
Swch preden çikan mattock yeter
Mavi kutu hariç gerisi bence çöp zati.bare bus sayısı bu kadar düşük olmasaydi..
Bunlar benim düşüncem beğenenler varsa saygı duyarim tabiki

Oranlar gerçekten çok düşük, ancak sanırım forumda yazdığım tavsiyeler olsun, görüşler yada fikirlerden ziyade ben bilirim ben bilirim havası hakim cevap zaten verilmiyor ancak inşallah okunuyordur diye umid ediyorum. Zira burada derdimiz daha fazla kazanmaktan ziyade gerçekten sağlıklı bir oyun oynamak istemiyoruz bizde 1 ayda bitip giden dbler. DB lerin 10 ay açık kalması 10 ay oyun oynandığı anlamı taşımıyor 6,99 TL olan ürünün 7 TL aldığımız gerçeği gibi :D

Akara'da oynadığımız zaman çok madur olduk bu konuda ve açıkcası bu server'da almak niyetinde değiliz gibi.

Yani oluşan maduriyet şu o süreçte çok fazla DC vardı ve oyun kapalı idi mattokcların sürelerinin iadesi konusu idi. Bence bu sefer bunu toptan çözmek için 15 gün değilde 17 gün yaparsınız +2 günüde bu telafilere sayarsınız aslında bence o KC fiyatına 1 aylık olmalıda bu oto miningler.

ve yine Akara bu bahsettiğiniz dropları alamamıştık düzeltilecek demiştiniz. O geçen süreyi yine telafi etmemiştiniz. Lütfen bu tarz konularda biraz daha dikkatli olunuz.

2 Nis 2018
144
17
18
28
İzmir
Mavi kutu hariç gerisi bence çöp zati.bare bus sayısı bu kadar düşük olmasaydi..
Gemlerden acayip bus geiyor öyle düşünme kanka ilk 2 hafta almak mantklı zaten bu auto miningi güzel para bırakıyor tek bus olarak düşünme . Upgrade scroll 60 k BIS atıyor 300 k gemlerden çıkanlar vs vs

2 Nis 2018
144
17
18
28
İzmir
Fotoğrafa göre ortalama hesaplarsak 24 saatte 40 bes 415 bis 80 bus 1500 upgrade scroll bırakır ( ortalamalar ) bu da 3 gb + yaparki gemlerden cıkanları katmadım bile , 24 saat içinde 4gb bıraksa bile 15 günde güzel para :)

Fotoğrafa göre ortalama hesaplarsak 24 saatte 40 bes 415 bis 80 bus 1500 upgrade scroll bırakır ( ortalamalar ) bu da 3 gb + yaparki gemlerden cıkanları katmadım bile , 24 saat içinde 4gb bıraksa bile 15 günde güzel para :)
Ahh ah aynı hayaller ile AKARA da hesap yapmıştım :D :D Çar 1 günde 5 saat online kalamamıştı :D Üstüne üstelik giden zaman mattocktan oldu :D :D

2 Nis 2018
144
17
18
28
İzmir
Ahh ah aynı hayaller ile AKARA da hesap yapmıştım :D:D Çar 1 günde 5 saat online kalamamıştı :D Üstüne üstelik giden zaman mattocktan oldu :D:D
Sw sorunlarına yapacak birşey yok , ortalama günde bıraktığı miktarı hesapladım ben kanka . Bana kalırsa sw acıldıgında yine çökecek +17 gün olması mantıklı ama hayatta yapmazlar ^^

Sw sorunlarına yapacak birşey yok , ortalama günde bıraktığı miktarı hesapladım ben kanka . Bana kalırsa sw acıldıgında yine çökecek +17 gün olması mantıklı ama hayatta yapmazlar ^^
Serverın çökmesine kızmıyorum, yada bu adamlar işini iyi yapmıyor demiyorum. Gerçekten sevdiğim bir DB sevdiğim bir server yöneticileride efendi insanlar gibi duruyor. Ancak birde gerçek var ortada sonuçta. Bu yoğunluk oluyor işte. Ağaç güzel meyve veriyorsa dalanıda çok oluyor. Bizim adminlerimizde ağaca meyveyi biraz bol koymalılar :) Kesinlikle bunun en güzel çözümü kafadan 17 gün vermek.

30 Eki 2017
46
0
6
23
Malesef yanlışın var,yeni açılacak xigenon sunucunda Bes 600 k,bus 200 k ve diğer tüm çıkan kağıtlar 15 k olacaklar.Yani bu demektir ki senin dediğin rakama ulaşamayız,ancak yinede korkmanıza gerek yok,gayet getirisi var,ben alacağım kendime,bu yazdıklarım npc satış fiyatları,para etsin istiyorsanız az biraz pazar yapmak lazım :)

2 Nis 2018
144
17
18
28
İzmir
Malesef yanlışın var,yeni açılacak xigenon sunucunda Bes 600 k,bus 200 k ve diğer tüm çıkan kağıtlar 15 k olacaklar.Yani bu demektir ki senin dediğin rakama ulaşamayız,ancak yinede korkmanıza gerek yok,gayet getirisi var,ben alacağım kendime,bu yazdıklarım npc satış fiyatları,para etsin istiyorsanız az biraz pazar yapmak lazım :)
bes 600 k bus 200 k derken ?