Kurianin bi özelliği yok serverde

15 Ara 2018
170
15
17
Kurian
Bugün serverinizde bir kurian açtım 7 dragon set +3 takı set li CZ ye indim hayatımda ilk defa bu kadar ezildiğini gordum bir serverde kurianin tek başına bir asas geldi dj slotuna full HP TSI li kurianimi kesti gitti ya serverinizde aşırı hile kullanımı var yada kurian konuyla çok fazla oynama yapılmış serverden kaldirsaniz daha iyi bu jobu çek me skili en önemli skill 5 de 1 bı ihtimal tutuyor tutmayincada stamina sifirliyor def desen yok kalkan takan bir job değil kurian saf defansı 500 ancak armorla sc ile bu 1200 anca oluyor bu serverde kurianin tek çalışan özelliği pot çiftleşmesi ki oda sadece HP potu

24 Eki 2017
191
9
26
26
Sen ne anlatıyorsun la. Sen skillerden haberbar değilsin muhtemelen. Fosil kasan kurianlara 3 okçu gidiyoruz 5li çalışıyoruz gene ölmüyor. En son pes edip bırakıyoruz. Seni db'siz kesen o asas gm sanırım. Başka bir ihtimal yok.

15 Ara 2018
170
15
17
Kurian
Ben 5 yıldır kurian oynuyorum ve ilk defa bir asas ts li olduğum halde full HP beni kesiyor ki bir party adamı arkama takar gezerim diez gibi bir serverde sen ne anlatiyon kurianin defi fp set bile giysem absorte özelliği sayesinde 2 k ya çıkar bunlar değil ve master skilleri dir + %20 absorte olan bir job 2 k pot basan bir jobu asas 500 700 arası vurarak kesiyorsa bu ya job ölüdür yada serverde koxp vardır demektir boşa laf kalabalığı yapmayın

12 Ocak 2019
7
2
2
mavzer
def kuriyanı tabi kesmezsin 3 okçu onun amacı farm . Deathko da kuriyanı bitirdikleri yerdir bu ap açık belli . Assasların macrosu pedalı maşallah ölümsüz gibiler. Kuriyanın ap si zaten düşük defansınıda kırdınız ap siz yürüyen çöp torbası oldu kuriyan .Tek başına pk çıksa zehir olsa stamil zaten 1 sefer skıllerı döndüğün zaman bitiyor o şekilde mageyi bile zor kesiyorsun bekleki stamil dolsun skıll vuraman için.Adam çekme skıllı evet 5 te 2 defa felan anca basıyor ve buga girdiği zamanda stamil sıfırlıyor. Kuriyanı bittiği server deathko dur bence .Adaletsiz davranıyorsunuz kuriyanlara .Krovaz geldi kuriyanlarınki buglu oldu 1 ay bekledik ki bugu kalksın upgrade basılsın diye neyse bugu kalktı peşinden holy geldi ama onada reb basılmıyor oda buglu bu buglar hep kuriyana denk geliyor . 1200 def nedir ya magede bile 1100 def var biraz adaletli olsun karakterler.

15 Ara 2018
170
15
17
Kurian
Krowaz ve holy set 7 yapmama ve full takı olma ma rağmen 1120 defim var ts basılı olduğu halde iki Okçu kolayca kesiyor al desen 600 700 anca def kırmadan def kırınca 1 k yi görüyor full makro asasa veya okcuya zaten attığın damage fark etmiyor saniye de HP full bu kadar düşürülen bir job daha görmedim ben magede int bonusu düşük bari portuyuda krowaz larin mp bonusu dusurulse hiç değilse HP olarak biraz duzeltiriz zehir zaten hak getire vurmuyor absorte olmasa citin setli asas tek atıp gidecek

12 Eki 2018
23
13
2
istanbul
full makro asas değil onlar full tbl koxp asaslar ve sw de bu asaslara bakacak kadar oyundan anlayan gm malesef yok,adamlar biz makroyuz diyip olayı hasır altı edip zoruna gittiyse şikayet et baksınlar gibi yüzsüzlüklerle yavuz hırsız modunda geziyorlar sw admin ve sahibi ise komik derecede basit cevaplar ile bu elemanların bu sw de oynamalarının sebebini belli ediyor.
kurianın defi imiş magenin damagesi imiş hepsi boş işler bu sw de her hangi bir asas ile ws atıp kazandım diyebilen her hangi bir job varsa tebrik etmek boynumuzun borcu olsun.
bu sw ye farm sw demek bana çok komik geliyor zaten,bana göre olan ismini söyleyip forumdan banlanmak istemiyorum siz koyun adını anlamışsınızdır illaki.

17 Ocak 2019
85
8
7
İstanbul
Kurianın özelliği ölmemesidir zaten öldürmesi değil. Kurian ap si bir warriora göre çok çok düşük. Kurian pk da support chardır tank olur karşı partye dalar. Hangi party kurianı damage dealer olarak alır? Support oynayan karakterin defini asaslara yaranmak için düşüren bir yönetim var. asaslar "kurian kesemiyoz yeawwww" diye ağlamaya başlayınca oyuncuların çoğunluğuna yaranmak adına hemen düzenleme yaptılar.

Başlarda yönetim gerçekten çok iyi ve ilgiliydi ama şimdi usko gibi para kazanmak için tbl ve koxpa göz yummaya başladı. Report bölümünde videoyla koxper olduğu kanıtlanmış adam hala pk atıyor. Böyle devam ederseniz uskodan farkınız kalmayacak. Bu servera GMAres'in goblin slotunda üniversiteli arkadaşlarla yaptığı sohbeti izleyerek başladım. Kötü de yapmadım son zamanları hariç çok iyi bir pvp burası ama çok kötüye gidiyor malesef.