• Tüm zamanların en iyi farm sunucusu DeathKO yeni sunucusu LOGOS ile kışa damgasını vurmaya geliyor!

DUYURU Knightship Nedir?

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com
#1
Merhaba Sevgili Deathko Oyuncuları !
Sizler için hazırladığımız yeni turnuva sistemini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Websitemizde bulunan "Knightship" alanını kullanarak düzenlediğimiz turnuvalara katılabilir ve hatta ilerleyen zamanlarda kendinze özgü kuralları olan turnuvalar düzenleyebileceksiniz.

Nasıl Çalışır?
Öncelikle websitemize giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu alana erişemezsiniz.

Üst menüde bulunan "Turnuva" bölümünden sisteme giriş yapabilirsiniz.


Ayrıca Anasayfa'da bulunan "YAKLAŞAN TURNUVALAR" bölümünden etkinlikleri takip edebilirsiniz.


Turnuva paneline giriş yaptığınızda aşağıdaki menüyü göreceksiniz.


Turnuvalar bölümünde mevcut etkinlikleri listeleyebilirsiniz.


Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için detaylar bölümüne göz atabilirsiniz.


Ayrıca menüde Klan adınızı ve logosunuda göreceksiniz bu sayfadan istatistik veriler ve Klan'ınızla ilgili bir çok şeyi bulmanız mümkün. (Çok yakında Klan bankasında yapılan işlemleri ve tüm diğer Klan loglarınızı bu sayfadan sorgulayabileceksiniz. Bu özellik sadece klan başkanları ve asistanları için geçerli olacaktır.)


Nasıl Kayıt Olunur?
Party ve Clan turnuvalarına sadece klan liderleri kayıt yapabilir. Yakın zamanda 1vs1 ve random 8vs8 modları eklenecek o zaman birseysel olarak etkinliklere katılabileceksiniz.


Klan bilgisini seçtikten sonra, sistem seçtiğiniz Klan'da turnuvaya uygun oyuncuların bir listesini size göstericektir. Örneğin, Mage turnuvasına kayıt yaptırmak istiyorsanız sistem size otomatik olarak sadece mage ve priestlerin bir listesini sunar.


Partinizi oluşturduktan sonra Kayıt Ol butonuna basarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Turnuva Maçları Nasıl Çalışır?
Turnuva maçları tüm detaylarıyla birlikte websitemizde anlık olarak sunulacaktır. Maç saatinden en geç 10DK önce Klan lideri yada Asistan oyunda olmalı ve başvuru yaptığı partiyi kurup herhangi bir yerde maça hazır olarak bulunması gerekir. Karşılaşmadaki iki takım kaptanıda websitesi üzerinden hazır butonlarına basarak maçı başlatabilirler. Gecikme durumlarında sistem maksimum 5 dakika bekler ve hazır olmayan takım otomatik olarak elenir ve -1 ceza puanı alır. Ceza puanları katlanarak artar ve bir süre sonra bu tarz oyuncular sistemden çıkarılır.

Genel olarak web tabanlı turnuva sistemimiz bu şekilde çalışmaktadır. Henüz beta sürümünde olduğu için bazı sorunlar olabilir. Sistem hakkında yapacağınız bütün değerlendirmeler dikkate alınacaktır.

Keyifli oyunlar!
 
14 Mar 2019
12
0
0
X
#3
Turnuva gününü şimdiden belirleyin ki nöbet usulü çalışıyoruz ona göre bizde kişileri belirleyelim son dakika karışıklık çıkmasın olmaz mı?
 

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com
#6
Kayıtlar bu akşam 23:59’da sona eriyor. İlk karşılaşmalar Pazar günü 21:00’da yapılacak.
 

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com
#7
hocam karakterim el değiştirdi listede ncs atılan karakter olarak gözüküyor yeni karakterimin nicki ile değiştirmeniz mümkün mü ?
Clan başkanınız başvuruyu iptal edip, yeniden kayıt yaptırmalı
 

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
532
123
43
Cypher
thedeathko.com