Fazlasını vuran varsa beklerim 11266 <3

8 Haz 2019
93
1
7
8180823q
Macro ile pk atilmaz mob keserken macro kullandigim dogrudur
Fakat sen pk alaninda macro kullanirsan kacan adami yakalayamzsin.
2w3w2ww3 yapar adama yetisemezsin saniyede 4 skil virabilirsin ama rangeden cikar.
Ws de kullaniyorsun diyorsan o zamanda sadece 70 72 kullanirim ama.hic bir wsmde boyle combo atmadim.

Kör 80 m20 mana cekme.macro varken yapamayacagin seyler
Saygi duyuyorum
Ama bazen insanlari cekememezlikte kötü birsey.

Neyse varsa fazlasini vuran buyursun

25 Ocak 2019
53
2
7
Ankara
Macro ile pk atilmaz mob keserken macro kullandigim dogrudur
Fakat sen pk alaninda macro kullanirsan kacan adami yakalayamzsin.
2w3w2ww3 yapar adama yetisemezsin saniyede 4 skil virabilirsin ama rangeden cikar.
Ws de kullaniyorsun diyorsan o zamanda sadece 70 72 kullanirim ama.hic bir wsmde boyle combo atmadim.

Kör 80 m20 mana cekme.macro varken yapamayacagin seyler
Saygi duyuyorum
Ama bazen insanlari cekememezlikte kötü birsey.

Neyse varsa fazlasini vuran buyursun
Keşke dediğin gibi olsa, aynı lf ile koşuyoruz dümdüz , bana yetişiyorsun? 70-72 vuruyorsun durmadan ona rağmen rangeden cıkamıyorum. Güzel söylüyorsun, ama görmesem seni anlarım. Neyse dostum sıkıntı yok sen zevk alıyorsun zevkine bak. Ama ben tat almıyorum seni gördüğümde rahatsız oluyorum, itemlerin değil rahatsız eden kullandığın her neyse. Efendy ekibinden birisinden bile rahatsız olmuyorum ama sen farklı olduğun anlaşılıyor.

Keşke seni çekemesem keşke haset etsem ama öyle bir duygum yok sonuçta oyun, eski clan arkadaşların TBL ve macrodan banladığını hatırlatırım. İyi oyunlar.

8 Haz 2019
93
1
7
8180823q
Keşke dediğin gibi olsa, aynı lf ile koşuyoruz dümdüz , bana yetişiyorsun? 70-72 vuruyorsun durmadan ona rağmen rangeden cıkamıyorum. Güzel söylüyorsun, ama görmesem seni anlarım. Neyse dostum sıkıntı yok sen zevk alıyorsun zevkine bak. Ama ben tat almıyorum seni gördüğümde rahatsız oluyorum, itemlerin değil rahatsız eden kullandığın her neyse. Efendy ekibinden birisinden bile rahatsız olmuyorum ama sen farklı olduğun anlaşılıyor.

Keşke seni çekemesem keşke haset etsem ama öyle bir duygum yok sonuçta oyun, eski clan arkadaşların TBL ve macrodan banladığını hatırlatırım. İyi oyunlar.
Keske biraz oyun bilgin olsaydi ki eski clan ekibim kimmis ? Deathko ya solo geldim solo devam ediyorum. Clanlara sadece ozellik almak icin giriyorum.