KURALLAR Bölüm Kuralları (Lütfen Okumadan Konu Açmayınız)

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
529
122
43
Cypher
thedeathko.com
Şikayet ve hile bildirimleri yaparken lütfen kurallara uyarak konu açınız.

• Konu açarken lütfen daha sakin ve düzgün bir uslup kullanınız.
  • Şikayet veya hile bildirimi konunuz da kesinlikle hakaret veya küfür kullanmayınız.
  • Admin ve Gmlere saygılı olunuz ve konularda yöneticileri yönlendirici ibareler kullanmayınız.(Bu adamı banla gibi)
  • Bdw , jr gibi etkinliklerde afk olmalar , tbl , koxp gibi hile veya şikayet konularınız da fotoğraf yerine video kullanınız.(Yetersiz delilden işlem yapılmamaktadır.)
  • Klasgame dışında hiç bir yerdeki alışverişlerinizde ki dolandırılmalara işlem yapmıyoruz.(Sonteklif vs vs)
  • Kesinlikle ve kesinlikle Gmlerin ve Adminin hile veya şikayet için açtığınız konularınıza aldığı kararları ve uyguladıkları cezaları sorgulamayın , ısrarcı olmayın ve alınan kararlara saygı duyunuz.

Bu kurallara uymadığınız sürece konularınız Gm insiyatifine bağlı olarak kapatılır yada silinebilir.Bilginiz olsun.Unutmayın ki bu serverin yöneticileri bizleriz ve bu serverin huzuru , güvenliği , selametini korumak bizim görevimiz.
Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen her konuda olumlu yönde yanımızda bulunan siz değerli oyuncularımıza teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız.

DEATHKO YÖNETİM

15 Ocak 2018
247
5
18
sayın yönetim bu kurian jobuna herhangi bi düzeltme yapacakmısınız bu job ne ölüyo ne kacıyo kırmasıda silinmiyo pkda sorun cıkarmaktan baska bişi yaramıyo gecen swdeki gibi pkyı bozacak bi ton şikayet alacaksınız bu jobun kaldırılmasını arz ediyorum @Gmxmas

26 Haz 2018
8
1
2
giresun
GM CAPTAİN BUNU AÇIKLA BAKALIM AKARA SERVIRI Deathko Deathko Oyuncu Platformu (Resmi) 15K SCLER SINIRISZ OTOMİNG SINIRIZ PUS VE PERİ BUNLARI HANGİ AMAÇLA VERDİNİZ !!!! OYUNDAN YAZIYORUM CEVAP VERMIYORSUN E HADİ BAKALIM ŞİMDİ HERKESİN ÖNÜNDE CEVAP VER ! AKARA SERVINDAYIM CEVABI ORDADA VEREBİLRİSİN... 12.jpg 12.jpg 12.jpg

Son düzenleme:
14 Ara 2018
5
0
0
ASAS
ÇOLUK ÇOCUĞUMUZ VAR BÖYLE SEVİYESİZLİK YOK BEN ADAMLARA SELAM DAHİ VERMİYORUM ADAMLAR KÜFÜR EDİYOR BANA . BİŞEY SORUYORLAR OLANI SÖYLÜYORUM SÖVÜYORLAR BU OLMAMALI YA. BENDEN BİR ŞİKAYETİ OLAN VARSA LÜTFEN YAZSIN AMA BEN BU KÜFÜRLERİ BU SEVİYESİZLERLE AYNI OYUN OYNAMAYI KENDİME YAKIŞTIRAMIYORUM...
https://i.hizliresim.com/16yqpj.jpg---- bu iki resimde sadece DURATİON ALINIR YAZDIM MORADONDA ADAM PM ATTI 65M DEDİ.
https://i.hizliresim.com/al5mnQ.jpg--- BUYİNG FİYATINA 10-15 buying gördüğümü söyledim sadece yazı bile yazmadım...

https://i.hizliresim.com/NnqmGX.jpg--- burdada swith istedi ya oto mattock vs. bedava havadan para geliyor üstelik oyun 30 adet vermiş sw istedi ya şu sw potu 1m pazarda neden almıyorsun alsaydın dedim ve sonuç...

HANİ BU KADAR SÖVMENİN Bİ MANASI YOK KARIMIZ ÇOCUĞUMUZ VAR AYIPTIR GÜNAHTIR BU NEDİR YA. İŞİNE GELMİYORSA KAPAT PMYİ SÖVMEK NE ?

16 Ocak 2019
2
0
0
adana
Merhaba ben mute yedim sanırım emin değilim ve neden yedğimi ne zaman açılacağını bilmiyorum oyunada giriş yapamıyorum yan char dahi acamıyorum