ARAPs Clanı BÜYÜK SOYGUN SUAN Kİ CLANLARI DUYARLI OL DİKKAT ET

11 Ocak 2018
311
2
18
( SeniorIta ) : UMUT
( Senior1ta ) : CÜNEYT
( SeniorUST4 ): ILKAY
( JsYobazz ) : KEMAL
( SeniorZBamBam ) AHMET
( 4RES ) : veledin önde gideni ismine gerek bile yok

Başlarında gelen BUNLAR ve geri kalanlar tarafından büyük sekılde Dolandırıldık Bu arkadaslar İyi organize olmus bir gurup dolandırıcıdan ibarettir.
Hayatında Isılıon Felankor gormemıs bir teamdan bahsedıyoruz .
CLana girdigimiz günden beri vverdigimiz bütün emeklerimizi caldılar Kalabalık bir ortam yaratıp
insanların sadece sırtından gecindiler ALDIGIMIZ bütün dropları adamlara verdik pay edilicek dendi satılmadı dendi
ve birden ortadan kaybolup USKO baslamak icin charları satısa koydular ve herkez yol verdiler kimse nin payını da vermemek le kalmadılar
bir de clandan her cıkartıklarına cıkanlara Arkasından ANA AVRAT KÜFÜR ETTİLER

BUNU YAPANLAR İNSAN MI SİMDİ BÜTÜN DEATHKO AİLESİNE SORUYORUM YARGI DA KARAR DA SİZSİNİZ
BU ADAMLARIN PESINI USKODA DA BIRAKMAYIP BUTUN KNİGHT ALEMINE REZİL EDECEGİMİZDEN EMİN OLUN
BASKA USERLAR ZARAR GÖRMESİN KONUYU GÜNCEL TUTUP BÜTÜN HAKKIYLA OYNAYAN HERKEZ GÖRENE KADAR
UPLAYALIM RİCA EDİYORUM .

SUAN GUNCEL OLARAK CHARLARINI SATMAYA CALISIYORLAR SİZ DE MAGDUR OLMAYIN UZAK DURUN VE UNUTMAYIN BUNU
SİZDE YASABİLİRDİNİZ

1 - 2 KİSİ DEGİLİZ BUNU YASAYAN 6 - 7 KISIYIZ TS MİZ HER ZAMAN HEPINIZE ACIKTIR KONUSMAK ISTEYEN .
BU ARKADASLAR CLANI PATLATIP SUAN #### PROPHECY #### DİYE CLAN ACMISLARDIR UZAK DURUN

Calınan itemler : 1 x İron neackle 2 x İron belt 1 x GLass belt 1 x Cs

MAGDUR ARKADASLARDAN BİRİNDEN GELEN MESAJ .

Son düzenleme:
19 Ocak 2019
25
0
0
Antalya
Dostum kalanları bilmem ama bu Jsyobazz dün irin belt için PM attı 25 GB olduğunu söyledim nasıl yapacağız dedi ilk 4 u alırım sonra 21 e ironi veririm dedim oda yok dedi.ilk 21 e ironi sonra 4 u veririm dedi. Bende haliyle olmaz dedim ama gme rica ettik GM çekti ikimizde sağolsun (gmretro) arkadaş GM çekince ya şöyle oldu böyle oldu para cikismadi kredi kartı çalışmıyor vs. o kadar komik sebeplerle town attı. Sonra pmlere de cevap vermedi en son baya sonra ben akşam alırım senden yazmış . Herkesi kendi gibi mal sanıyor herhalde . Dolandırıcı olduklarına Jsyobazz in bende şahidim .

11 Ocak 2018
311
2
18
Bu kadarını da beklemiyordum Adamlar Tescilli dolandırıcı cıktı a.q Kardesim ucuz yırtmıssın Uzak durun Uzak tutun Konuyu uplayın herkez gorsun Dikkat etin İYİ OYUNLAR

19 Ocak 2019
25
0
0
Antalya
Kardeşim dediğin gibi böyle hak bilmez serefsizlere ne yapsan yeridir . Benden geçen ismini hatırlayamadığım bir klan lideri sanırım athletic ; 2k kcyi çok üst fiyattan aldı bende sordum klana pay dağıtacağıni eksik kaldığını daha varsa alabileceğini söyledi parasını bakmadan. Böyle helal süt emmislerde var işte. Diyecek birşey yok

2 Kas 2018
78
3
7
Ankara
Dostum kalanları bilmem ama bu Jsyobazz dün irin belt için PM attı 25 GB olduğunu söyledim nasıl yapacağız dedi ilk 4 u alırım sonra 21 e ironi veririm dedim oda yok dedi.ilk 21 e ironi sonra 4 u veririm dedi. Bende haliyle olmaz dedim ama gme rica ettik GM çekti ikimizde sağolsun (gmretro) arkadaş GM çekince ya şöyle oldu böyle oldu para cikismadi kredi kartı çalışmıyor vs. o kadar komik sebeplerle town attı. Sonra pmlere de cevap vermedi en son baya sonra ben akşam alırım senden yazmış . Herkesi kendi gibi mal sanıyor herhalde . Dolandırıcı olduklarına Jsyobazz in bende şahidim .

ICan ben 4RES o arkadaş benim arkadaşım öyle bir şey söz konusu olamaz sen benimlede oynadın herhangi bir sorunun varsa bana oyun içi yaz konusalım insanlara böyle lütuflarda bulunmayalım bu konuyu açan arkadaşta CLANDAN ŞUTLANMIŞTIR.Her Boss'a gelenin payı olur illaki ama 'TOPLANTI'da alınmış kararlarda onay vermiş birisidir bu konuyu açan şahıs..ARAP clanında bu soygunu yapıcak kişiler yoktur.BÖYLE BİR KONU SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.Sıkıntısı olan Oyun içi yazsın cevabı verilir.

11 Ocak 2018
311
2
18
YALAN SOYLEDIGINI CEVAP VERECEK USERLAR VAR BU KATIKSIZ YANCI SEREF YOKSUNU INSAN DA ONLARDAN DOGAL OLARAK YALAN ACIKLAMASINI YAPTI ARAKADAS BANA GELEN MESAJLAR OLSUN DIGER DOLANDIRILAN USERLAR OLSUN HER SEKILDE ISPAT EDEBILIRIM YAPTIKLARINI KISME KIMSEYE DURDUK YERE BOYLE BIR KONU ACMAZ BU MILLET SENIN YAPTIGIN SU SİKİMDİRİK CEVAP A MI INANICAK SANIYOSUN GB KÖPEGİ VELET PC SENİ

2 Kas 2018
78
3
7
Ankara
YALAN SOYLEDIGINI CEVAP VERECEK USERLAR VAR BU KATIKSIZ YANCI SEREF YOKSUNU INSAN DA ONLARDAN DOGAL OLARAK YALAN ACIKLAMASINI YAPTI ARAKADAS BANA GELEN MESAJLAR OLSUN DIGER DOLANDIRILAN USERLAR OLSUN HER SEKILDE ISPAT EDEBILIRIM YAPTIKLARINI KISME KIMSEYE DURDUK YERE BOYLE BIR KONU ACMAZ BU MILLET SENIN YAPTIGIN SU SİKİMDİRİK CEVAP A MI INANICAK SANIYOSUN GB KÖPEGİ VELET PC SENİ
HAVLA KÖPEK :D havlaki daha cok keyfe geleyim :D seni tanımıyor kimse ama bizi tanıyor yancıymış ulan ben clana girdigimdede fuuldüm cıkarkende fuulüm.Girerkende iron beltim vardı cıkarkende iron beltim var :D sen kimsin asalak bana yancı falan diyorsun birde büyük yazmış :D ulan cocuksun yaşının adamı ol delikanlı adamsan yaşının adamı ol ki parayla satılıyorsa sana alayım karakter.İşine bak yanına aldığın adamlar bana parti parti efe parti kur exp kasamıyoz np kasamıyoz diyen adamlardı cr lerde götümden ayrılmıyordunuz sen kimsin HAYIRDIR AMINA KOYUM.

11 Ocak 2018
311
2
18
KODUMUN VELEDİNE BAK İTEM KIYASLIYO SEN BOKUNU SILIYORRKEN BEN BU SW OYNUYORDUM AQ APTAL HEMDE FULL İTEM her zaman SİZİN GİB İHIRSIZ O C LARINA DA SUSUCAK DEGILIZ

19 Ocak 2019
25
0
0
Antalya
ICan ben 4RES o arkadaş benim arkadaşım öyle bir şey söz konusu olamaz sen benimlede oynadın herhangi bir sorunun varsa bana oyun içi yaz konusalım insanlara böyle lütuflarda bulunmayalım bu konuyu açan arkadaşta CLANDAN ŞUTLANMIŞTIR.Her Boss'a gelenin payı olur illaki ama 'TOPLANTI'da alınmış kararlarda onay vermiş birisidir bu konuyu açan şahıs..ARAP clanında bu soygunu yapıcak kişiler yoktur.BÖYLE BİR KONU SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.Sıkıntısı olan Oyun içi yazsın cevabı verilir.

AGA arkadaşınla konuştuk ama bende ki izlenim öyle değişmedi maalesef. Zaten cümleme diğerlerini bilmem ama js ile başladım. Ben gördüğümü bilirim. Arkadaşın resmen çark etti gmi görünce.

29 Eki 2017
161
10
21
24
AGA arkadaşınla konuştuk ama bende ki izlenim öyle değişmedi maalesef. Zaten cümleme diğerlerini bilmem ama js ile başladım. Ben gördüğümü bilirim. Arkadaşın resmen çark etti gmi görünce.
Konuya sen dahil olana kadar herşey güzeldi ve adama inanıyordum fakat sen dahil oldun konunun yalan olduğunu düşünmeye başladım. Sana göre herkes suçlu,sahtekar,dolandırıcı. Başta ki yalancı dümenci sensin. @o1humanity arkadaşımızın konusunuda mahvetme bence, adam tek tek açıklamış herşeyi sahtekarları ortaya çıkarmış ama sen konuya dahil olunca kimse inanmaz.

19 Ocak 2019
25
0
0
Antalya
Konuya sen dahil olana kadar herşey güzeldi ve adama inanıyordum fakat sen dahil oldun konunun yalan olduğunu düşünmeye başladım. Sana göre herkes suçlu,sahtekar,dolandırıcı. Başta ki yalancı dümenci sensin. @o1humanity arkadaşımızın konusunuda mahvetme bence, adam tek tek açıklamış herşeyi sahtekarları ortaya çıkarmış ama sen konuya dahil olunca kimse inanmaz.
sağlam koymuşum acısı dinmiyor..