GÜNCELLEME 30 Haziran Güncelleme Notları

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
501
120
43
XIGENON
thedeathko.com
sdgfdsgsdg.png
Merhaba DeathKO ailesi.
29 Haziran akşamı yapılan Discord toplantısı esnasında konuşulan konularla ilgili bazı güncellemeler yapıldı. Güncellemeler bir sonra ki sunucu bakımıyla aktif edilecektir. Şuana kadar tamamladığımız güncellemeler aşşağıda listelenmiştir.

• (*)Bifrost bölgesinde bulunan “Pontus Ring” drop oranları %4 arttırıldı.
  • (*)[Special Store] Roswell NPC sinde bulunan “Clan Contribution Certificate” fiyatı 2 GB olarak değiştirildi.
  • (*)Oyun içi pazarı canlandırmak adına“Knight Cash Certificate" itemleri geçici bir süreyle pazara kapatıldı.(trade yoluyla takas edebilirsiniz.)
  • (*)Ronark Land Bowl bölgesine 8 ile 9 saat arasında yenilenen Felankor eklendi.
  • (*)Ancient Text görevi aktif edildi. 3 Adet Ancient Text toplayıp Shozin NPC sinden 3 günlük HP kanat alabilirsiniz.
  • (*)Okçu skill hasarları %5 oranda arttırıldı.
  • (*)Bundan böyle yeni açılan karakterler 80 LVL skill ler açık bir şekilde oyuna başlayacaktır.
  • (*)Tüm hesaplara bir kereye mahsus kullanmak üzere "Başlangıç Paketi" tahsis edilmiştir. Tüm oyuncular diledikleri zaman websitemize giriş yaparak 5 gün boyunca kullanabilecekleri itemleri letter yoluyla seçtiği karaktere gönderebilir. Dikkat edilmesi gereken husus; Başlangıç Paketinizi kullanmak istediğiniz karaktere iyi karar verin. Seçtiğiniz karaktere göre itemler otomatik olarak letter ile size gönderilecektir. Başlangıç Paketinde verilen itemler satılamaz/takas edilemez yada upgrade edilemez. 5. günün sonunda otomatik olarak üzerinizden silinir. Ve her hesabın sadece bir kez Başlangıç Paketi kullanmaya hakkı var. Yani başlangıç paketi yan karakterlerle kullanılamaz.
  • (*)Ayrıca Premium üyeliği olmayan oyuncular "Başlangıç Paketini" aktif edince 5 günlük Bronze premium hesaplarına yüklenir. Başlangıç Paketi detayları için aşağıda verilen Spoyler alanına göz atınız.
(*)Yeşil güncellemeler şuanda aktif edilmiştir.
(*)Kırmızı güncellemelerin aktif olabilmesi için restart gerekmektedir.

Discord toplantısınıda konuşulan başlıklar üzerine çalışmalar devam edecektir. Forum üzerinden yapılan yorumlar bakım süreci boyunca özellikle değerlendirilecektir. DeathKO'nun geleceğini inşa etmemizde gösterdiğiniz işbirliği için teşekkürler!

5 Günlük Kiralık itemler ;
Mage

+9 linel Set
+2 Fr , İmir Ring , Shio Tears
+1 EP
+1 Libol
+2 Lkp
+8 Eronion
Warrior&Kurian
+8 Chitin Set
+8 Raptor
+2 Heros +1 Wp +2 Mino +1 Sos
Rogue
+8 Citin Set
+8 Shard Dual
+8 Iron Bow
+2 Lego +1 Wp , +2 Coc +1 Belt of Dex
Priest
+8 Citin Set
+7 Dread Shield
+2 Lego +1 Ep +2 Lilime +1 Ske Belt
5 günlük Bronze Pemium Özelliker :
+3 NP , %2 Drop Rate , %50 Exp , İtem Kilit Acma / Kapama , Oy Verme Durumu yoktur ,

DeathKO ekibi.

Son düzenleme:
12 Eki 2017
35
1
11
24
Yeni farm alanlari acmassaniz oyunculariniza server giderek biter. Bf etkinliği cok basarılı bir etkinlikti bundan sonra en mantıklı karar krowazın gelmesi olur usko daki gibi belirli saattlerde girilip kasilmasi uygun olur. Böyle pkda bitmez farm da :)

oyunu bitiriyosunuz. Skilleri açmak nedir anlamış değilim. 80 lwl başlangıç niye. Farmcı biri olarak bunlar moral bozucu. Yebilikleri adım adım getirin bence. Herkesin istediğini bi anda gerçekleştirmeye kalkarsanız belli klanların oyunu olur bu server. Haftalara yayın şu yenilikleri. ve Pk server yapmayın

29 May 2018
77
4
8
İstanbul/Beyoglu
Yeni gelcek ve server bırakmış tekrardan server döncek ekipler için Knight Cash kapatılması Farm yapıp oyundan pus yapmak isteyen oyuncular sıkıntı yaratıcaktır
Başlangıç itemleride pk'ya ortam yakın itemler olmalı

MAGE ekipler için
2xFr +3, 2x imir+3, 2x shio+3, LBOL +3, EP +1, Linen set +9, Staf olarak Quest +7 veya WOE, LE, GE +7 eklenmeli

17 Nis 2018
342
26
28
16
Syria
TAURUS VE ARARAT / CASTELLAN ITEMLERI ILEDE KONUSMUSTUK YOKSA BELLI BIR SIRA ILEMI GETIRIYORSUNUZ

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
501
120
43
XIGENON
thedeathko.com
Yeni farm alanlari acmassaniz oyunculariniza server giderek biter. Bf etkinliği cok basarılı bir etkinlikti bundan sonra en mantıklı karar krowazın gelmesi olur usko daki gibi belirli saattlerde girilip kasilmasi uygun olur. Böyle pkda bitmez farm da :)
Krowaz veya UTC itemlerini oyuna eklemeyi düşünmüyoruz. Bifrost saatleri tekrardan düzenlenecektir.

oyunu bitiriyosunuz. Skilleri açmak nedir anlamış değilim. 80 lwl başlangıç niye. Farmcı biri olarak bunlar moral bozucu. Yebilikleri adım adım getirin bence. Herkesin istediğini bi anda gerçekleştirmeye kalkarsanız belli klanların oyunu olur bu server. Haftalara yayın şu yenilikleri. ve Pk server yapmayın
Yeni oyuncuların daha çabuk adapte olması adına bu güncelleme yapıldı.

Yeni gelcek ve server bırakmış tekrardan server döncek ekipler için Knight Cash kapatılması Farm yapıp oyundan pus yapmak isteyen oyuncular sıkıntı yaratıcaktır
Başlangıç itemleride pk'ya ortam yakın itemler olmalı
MAGE ekipler için
2xFr +3, 2x imir+3, 2x shio+3, LBOL +3, EP +1, Linen set +9, Staf olarak Quest +7 veya WOE, LE, GE +7 eklenmeli
Knight Cash sadece buy ve sell pazar için kapatıldı. Trade yoluysa takas yapabilirsiniz. Başlangıç paketi itemlerini güncelledim detaylı için konuya yeniden göz atabilirsiniz.

TAURUS VE ARARAT / CASTELLAN ITEMLERI ILEDE KONUSMUSTUK YOKSA BELLI BIR SIRA ILEMI GETIRIYORSUNUZ
Bu gecelik yapılan güncellemeler bunlar. Discord toplantısı esnasında konuşulan ve çoğunluk tarafından dile getirilen diğer öneri ve sorunlar için çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan yenilikleri forum sayfamızdan takip edebilirsiniz.

DeathKO topluluğuna gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü teşekkürler!

7 Ocak 2018
3
1
1
çok saçma birşey bu hepsini geçtim tüm skilleri açık halde full item veriyorsunuz yeni gelen mage teamler sürekli hesap açıp devam edicek böylece diğer oyuncuların emeğini hiçe saycaksınız ayıp gercekten buyuk ayıp

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
501
120
43
XIGENON
thedeathko.com
şu kurianı ne zaman usko sistemi yapacaksınız herkes kitle kır oynuyor salın milleti de str oynasın , devil ts bitince kağıt gibi keselim
kurian karakterlerle ilgili geçtiğimiz günlerde devil süreleriinin hasar aldıkça azalmasıyla ilgili bir güncelleme yapıldı. Ataklarla ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır.

çok saçma birşey bu hepsini geçtim tüm skilleri açık halde full item veriyorsunuz yeni gelen mage teamler sürekli hesap açıp devam edicek böylece diğer oyuncuların emeğini hiçe saycaksınız ayıp gercekten buyuk ayıp
Başlangıç Paketi'nin amacı yeni başlayan oyuncuları anında sizinle aynı seviyeye taşımak değil.
Yeni açılan karakterler 80 lvl skiller açık olarak başlamakta. Class Sıralamasına girip ortalama karakterlere bakarsanız PK oyuncularının büyük bir çoğunluğunda daha iyi itemler olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca aranızdaki olacak stat farkından bahsetmiyorum bile. DeathKO Light-Farm mantığında oyuncuların hızlı bir şekilde PK ya adapte olabilmesi için hazırlanmıştır. Ortalama bir oyuncu bu verdiğimiz itemlerden fazlasını 5 günde zaten yapabilir. Başlangıç Paketi her hesap için sadece bir kere kullanılabilir. Örneğin: warrior karakterin için başlangıç paketini kullandın. Letterdan sana gelen warrior itemleri satılamaz/takas edilemez/upgrade edilemez.
5 gün sonra üzerinden otomatik olarak silinir(tek seferlik item kiralama gibi düşünebilirsin) ve bu başlangıç paketi yan karakterlerden kullanılamaz.

Açıkçası ben 5 gün sonra bu itemleri yeniden alabilmek için yeni hesap char kasmazdım. 5 günde zaten bu itemleri yapması mümkün.

Son düzenleme:
24 Ocak 2018
7
0
1
Yeni gelenlerin hızlı adapte olabilmesi için 1 haftalık itemlerin verilmesini anlarım ama skillerinin açık gelmesi kadar saçma bişey olamaz. Farm yapıyoruz biz bu skill itemleriyle, yeni oyuncaları çekmek için eski oyuncuların tüm emeklerini çöpe atıyorsunuz...

12 Eki 2017
35
1
11
24
5 günlük premium bütün hesaplara mı sadece yeni başlayanlara mi olcak ? Eğer ki sadece yeni başlayanlara olacaksa eski oyunculara çok büyük bir saygısızlık ve adaletsizlik olduğunu düşünüyorum.

29 Eki 2017
24
2
6
29
5 günlük premium bütün hesaplara mı sadece yeni başlayanlara mi olcak ? Eğer ki sadece yeni başlayanlara olacaksa eski oyunculara çok büyük bir saygısızlık ve adaletsizlik olduğunu düşünüyorum.
premium yoksa eğer karakterinde 1 kereye mahsus 5 gün pre verip item atıyor o seçtiğin karaktere tam okumuyorsun hocam

28 May 2018
169
9
18
Istanbul
baslangıc paketlerı cok yuksek. +7 ds daha gormemıs ınsanlar var daha...

ben şayet dun skıll açtım dunya kadar para verdım! Yanlış anlamayın yaptığınız haksızlık. Pazardakı ıtemım ıle kendıme daha ıyı şeyler ala

9 May 2018
21
0
1
seko1282
okçu damageleri ile ilgili halen bir çalışma yok okçularla ne zaman ilgilenilecek bu serverda acık ve net söyleyin okçular için bir şey yapılmayacaksa bizde başımızın çaresine bakalım

30 Kas 2017
78
13
9
39
okadar emek verenler exp kasanlar sikil acmaya ograsanların emekleri hiçe sayılıyor çok abartı olmus bence bu

28 May 2018
169
9
18
Istanbul
En büyük adaletsizlik ise skill konusunda yapılmış.

yeni başlayanın skilleri açık. Ama eski karakterlerin skilleri kapalı. bu bence haksızlık arkadaşlar. bunu düzeltmeniz lazım. 72 75 80 açsan zaten tek başına 10+ gb para yapıyor..

16 Haz 2018
7
0
0
antalya
yeni gelenler için yapılanlar tabikide güzel oldukcada basarılı en azından giren pk sına bakar serverda duzenlı girdi cıktılar olur bunda bir problem yok tebrik ediyorum bu konuda
eksilerinize gecersek
serverda eski oyunculara yonelık ufakta olsa bişiler beklerdim sonuçta emek verıyoruz yenı gelenler verdıgımız yarısı kadar bir emekle bi yerlere gelcekler bu konuda birazda olsa elınizdeki oyuncuların kıymetini anlamak için calısma yapmanız en dogrusu olur