yeni movie geldi POWERRR nasıl oynar 2

13 May 2018
52
1
8
123
Herşeyi bir kenara bıraktım bu karakterle iyi yaşıyorsun 😃 anana sövmeyen kalmamış yine 😃 bu nasıl bir genişlitir.
Adamda gram karakter mezhep hiçbirşey yok bizde zannediyoruz adam akilli ws atiyoz ben bu mali kestigimde hic mezar taşı falan dikmedim ki clandaki bircok adam şahittir defalarca kesildigine bu mal 2 ws aldi mezar tasi dikmeler videolar falan hadi gelsin bakalim bidr ciddi ws atalim bekliyoruz

11 Haz 2018
98
4
18
everywhere
kürtlerin alayı ananı götünden siksin orospu evladı seni çatlayın aq cocukları alayınız anasını bacısını üst üste koyup sikim
Tu kıs kıs kıs akdgm kürdü gel eyyah dıno dıno geh geh geh geh geh İllegal işler yaparak LEGAL oyunculara özenip kendını legal dıe tanıtan ÇOMAR geh geh geh madem cok sevıyon legal oynamayı neden ıllegalsın MORUQ ? Dıno geh geh geh eyya kısıksıkıksıks

15 Ocak 2018
245
2
18
ah senın beynını sıkeyım akdgm kürdü , Hala mönör de guldown yokdur ahaa :D:D:D:D:D: akdgm insan isfrafı
ah senın beynını sıkeyım akdgm kürdü , Hala mönör de guldown yokdur ahaa :D:D:D:D:D: akdgm insan isfrafı
söylemiştim yine üstüne basa basa diyorum senin gibi ayrımcı orospu çocukları yüzünden ülke bu halde kürtlerin alayını ananı götünden siksin orospu evladı seni oyunu gec senin gibi ırkçı namussuzların tek tek anasını bacısını sikim minor cooldown varsa yine sülaleni sikeyim namusunu siktiğimin oğlu seni haysiyetsiz pezevenk

11 Haz 2018
98
4
18
everywhere
söylemiştim yine üstüne basa basa diyorum senin gibi ayrımcı orospu çocukları yüzünden ülke bu halde kürtlerin alayını ananı götünden siksin orospu evladı seni oyunu gec senin gibi ırkçı namussuzların tek tek anasını bacısını sikim minor cooldown varsa yine sülaleni sikeyim namusunu siktiğimin oğlu seni haysiyetsiz pezevenk
ölö mönör de gudawn yohtur alaaa ahaaaa akdgm kürdü "EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRT" LEŞİNİZİ S*KEYİM pu yasyasyasyaysyasyasyas

31 Eki 2017
52
0
7
21
En iyi kürt ölü kürtttür aksini iddia eden kürttür bütün kürttlerin karısını bi tarafa anasını bi tarafa yatırıp sikeyim !! ! ! ! !