REHBER Maden ve Balık Droplari & Oranları

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
528
121
43
XIGENON
thedeathko.com
#1
Madencilik ve Balıkçılık hakkında detaylı bilgi için TIKLA

 
Son düzenleme:
Beğeniler: FatihSultanMehmed
18 Ocak 2018
2
4
3
#2
Merhaba benim çok güzel önerim olacak umarım dikkate alırsınız.
Balık dropları bilindiği üzere Flash ve Küçülme Keki üzerine kurulu yanında çok az sayıda gem ve fragment geliyor bunun yerine standart fragment yerine BiFrost'tan düşen Dark Fragmentlerden gelse çok iyi olur.
Bilmeyenler için Dark fragmentler kırdırıldığında (uniqueler hariç) itemleri +5 verir.
 
Son düzenleme:
30 Kas 2017
78
13
9
39
#4
naptınız madene ya ekleme yapmıssınız nada cantada yer yetmedigii için ustu dolan duruyor bari opal sarir gibi seyleri cıkarında ustu dolmasın insanların böyle madende biter ikide bir ustunu boşaltmak zorunda kalacak insanlar buda madenin sonu olur...
 
Beğeniler: blablabla

GmPatos

Administrator
Yönetici
28 Ara 2017
528
121
43
XIGENON
thedeathko.com
#9
#11
Normal ile Golden Mattock arasında neredeyse çok fark yokmuş.

Bence normal mattock ile golden arasında fark olmak zorunda. Birisi bedel ödenip sahip olunan birşey ise.

Yani multicilere çözüm değil tabiki belkide olmaları hoşunuzada gidebilir fikrim yok ancak,

Normal mattock kullanan bir şahsın üzeri dolmalı bence. Golden da dolmamalı. Adamlar 20 30 Client ile giriyorlar. Belki bu yıldırır biraz diyeceğim de muhtemelen yıldırmaz oda koxpla kırdırılıyor bırakılıyor felan sanırım. Ama yine de bence Golden drobu artırılmalı yada ekstra ( yellow gem eklenebilir ,normalden blue chest kaldırılabilir gibi) düzenlemeler ile biraz daha serverın ticari ortamı dengeye alınabilir.


Golden Dropları Artırılmalı ( Normal mattock ile aynı busu kastıktan aynı mavi kutuyu kastıktan sonra black gemı 50x fazla kasmısız bence bir kıymeti yok)
Golden Droplarına Normalde Olmayan Ayrıcalıklar Eklenmeli. ( En azından Yelllow Gem mesela, sadece aklıma gelen basit bir öneri )
Normal Mattocktan Blue Chest kaldırılmalı ( Böylece çıkan hem kutunun hemde uniqe itemlerinde kıymeti artar diye düşünüyorum. )
Golden Fishing daha cazip hale getirilmeli.

Birşeylere bedel ödeyenler ile ödemeyenler ne yazıkki aynı haklara sahip olamazlar. Bu P2W olsun anlamında değil, F2P bir oyunda emek veren kişi ile vermeyen kişi nasıl ayrılıyor ise buda öyle olmalı. Daha az emek verip vakite oynayan adam bir bedel ödeyecekse bunuda bu şekilde pre alarak kc alarak ödüyorsa vakti çok olup pc başından kalkmayan adam emek ile bunu dengeleyebilir. Ancak burada bir ayırmak gerekir bence