KONTROLSUZ VS Squalist 3 POLAT ALEMDERLARIN HAZIN SONU

7 May 2018
99
12
8
İstanbuL
ARKADAŞLAR FLOOD ATMAYI SEVİYORLARMIŞ 2 3 ADAM KESİNCE SON FLOOD ATAN İYİ ATAR İYİ SEYİRLER :D DIŞARDAN RANDOM PRİEST SCSİZ CR İÇİN GELEN ADAM VARKEN SACMA SAPAN Bİ VİDEO KOYUP CLAN ADIMIZI YAZDILAR PART 2 YARIN GELİCEK

10 Haz 2018
99
0
6
Ankara
öyle göte böyle yarrak aslan parçası siz kaşındınız tımarım yanımda alayınızı kaşıcam ben 3 günlük mele oyunumla size fazla bile aq düşünsene 1 yıl mele oynuyoruz towndan cıkartmam ben sizi lavuk herifler :D
yav furkan ben kufur edıyormuyum ya nasıl icerlemedir bu benımlemı sorunun senın. bak bakıyım bı videona o partı kac kısı hadi 8e8 kesıp koysan neyse benım yaptıgım gıbı oda yok ılgı cekmeye calısıyorsun suanda bazı clanlar gibi ama ben vermem o ilgiyi size

13 Eki 2017
109
8
26
21
yav furkan ben kufur edıyormuyum ya nasıl icerlemedir bu benımlemı sorunun senın. bak bakıyım bı videona o partı kac kısı hadi 8e8 kesıp koysan neyse benım yaptıgım gıbı oda yok ılgı cekmeye calısıyorsun suanda bazı clanlar gibi ama ben vermem o ilgiyi size
USTA 1 VİDEODA 25 KERE ÖLÜYON HALA BİRİLERİNE KONUŞYON KOXPLA ADAM KESEMİYONUZ AQ ÇOMARLARI
adamlara zırlamayın adam senin platforumunda sana video atıyo aQ D:ASD:AS:DASD

mage basta adamlarla ws at bakim noluyo ananı yerler XD

29 May 2018
62
3
8
İstanbul/Beyoglu
takıldıgım nokta sen kimsinki senden ilgi beklicez mage ekiple mele oynuyoruz sırf taşşak muhabbetine meleye geçtik ne kadar içerlenmiş mele ekip varsa üstümüze oynamaya başladı mele iddealı deiliz morukta sizlerde cok leşsiniz k.bakmayında

24 Eki 2017
545
17
34
21
yav aptal orospu cocug cr event var town atıp arka kapı gıttık
2 priest 4 warıoruz orada zaten kesıldıgımızı gorup dırek movıe atar aptal oclar dedık
e kendınızı sevındırın tamam :D

27 Mar 2018
279
28
28
Ulan orospu çocuğu artık 7 24 2priest dolaşıyon siktirgit mage bul o zaman kadron yoksa oynama mage ekibe ölüyon bide kertenkele seni qwweewss

yav aptal orospu cocug cr event var town atıp arka kapı gıttık
2 priest 4 warıoruz orada zaten kesıldıgımızı gorup dırek movıe atar aptal oclar dedık
e kendınızı sevındırın tamam :D
he bide toparlanıp dondugumuzde town atmanıza gerek yoktu :DQWd6Q:W
2 kere öldün hatırlarsan ilk turda eksik adamın vardı 2. tur niye geldin anca TORMENTATTIMVURYEREAGA gelir şimdi 8 e 8 anlaşmalı istersin mage ekipten kenarda BOTARMY le oynayın moruk kendi seviyenizle oynayın bak aphotic motor etmiş sizi adam cvp yazamıyonuz adamlara :D BOTARMY'de bizim cocuklara itat ediyo bizden 8 v 8 istiyo mage ekipten biz mage ekip olmamıza ragmen sadece komut ömer vercek 7 kişi biz oynucaz diyoruz ömer best komutcu siker atar bizi diyo :DASD cidden oynamayın bu oynu yıllardır mele oynuyonuz utanın

Son düzenleme:
7 May 2018
99
12
8
İstanbuL
arkadaşım db priestin düşmüş 6 warriorudamı kesicez bitmesi için?bide sen kimsinde senden prim yapıcam camolokko türkko şekerkocu adamalrsınız senden prim yapmam için benden daha iyi bi clan olman gerekir ama ne yazıkki imkansız o olay

7 May 2018
99
12
8
İstanbuL
he bide toparlanıp dondugumuzde town atmanıza gerek yoktu :DQWd6Q:W
Ekli dosyayı görüntüle 3949
namusunu başka yerde arıcaksın artık ws yok sana öyle arkadan atacker kesip flood atmaya benzemez kırarım boynunu sabaha kadar senimi kesicem arka kapıda işim gücüm var pk atıyorum sana ayıracak vakitim yok karaktersiz adamın tekisin 2 kere tokatlarım sonra pkma bakarım sex objemmisin sana ilgi göstereyim sürekli git ötede ağla part 2 geliyor

7 May 2018
99
12
8
İstanbuL
Ulan orospu çocuğu artık 7 24 2priest dolaşıyon siktirgit mage bul o zaman kadron yoksa oynama mage ekibe ölüyon bide kertenkele seni qwweewss
adam sırf tp magem yok diyip ws de tokat yiyip mazereti olsun diye 6 warrior yapmıs ama arkadan 2 3 warrior kesince güzel flood atıyorlar tokat yiyincede ağlıyorlar 423814 (1).jpg ağlama duvarı yaptırıcam pvplere gidip oralara ağlıyacaklar artık:D

6 Nis 2018
132
7
18
İstanbul
koca kafalı aykutun anasini daga kaldırıp dagdan indirip otobana cıkarıp otobanda süründürüp feramis yücelin yanina götürüp o feramis yücelin karısıyla birlikte sikeyim. AMCASİ GİTSİN FACEDE RUSS KARILARA BAKIP 31 CEKSİN. BU KOCA KAFASINI SİKTİGİMİN AYISI KNİGHT OYADIGINI ZANNETSİN. AQ COCUĞUUUUUUUU :D

13 Eki 2017
212
8
36
23
BEN AYKUTUN BABASIYIM NEDEN OĞLUMA YÜKLENİYOSUNUZ KAFASI KOCAMAN OLABİLİR OROSPU ÇOCUĞUDA OLABİLİR AMA BU KDAR ÜSTÜNE GİTMENİZ NE BİLİM YADA BANANE AQ SİKİN ANASINI