Hesabın Bloklanması Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Ocak 2019
4
0
0
Turkey
Merhaba değerli deathko yöneticileri,

Hesabım dün gece gemlerden çıkan +3 shelleri basarken blocklandı. İllegal activity yazdığını gördüm ama sebebine anlam veremedim. Hesabı açtığım günden beri switch premium ve oto mining ile kutu gem ve taş kasmaktaydım ve ara ara sadece blue gem, mavi kutu ve sarı taşları kırdırıp, çıkan shelleri sırasıyla +5 +6 ve sonrasında +7 ye deneyerek para kasmaktayım. Gerekli kontrolleri yaparsanız daha evvelde yine aynı şekilde 3 kez full inventory +6 shell ile +7 shell çıkarma durumlarımı farkedeceğinizi düşünüyorum. Dün ancak hesabım bloklandı, tekrar gerekli kontrolleri yapmanızı rica ederim. Not : Son 1 haftadır warrior ile oynamaktayım öncesinde hypnosiL nickli assas characterim ile oynuyordum. Aşağıda user name ve nick name belirtiyorum. Şimdiden harcayacağınız emekler için teşekkür ederim.
@GmAres @GMBear @GmCaptain @GmGlova @GmPatos @GmRanger @GMRetro @Gmxmas

Kullanıcı Adı hypnosil
Nick Name hypnosiLL

Saygılarımla,

9 Ocak 2019
4
0
0
Turkey
Merhaba değerli deathko yöneticileri,

Hesabım dün gece gemlerden çıkan +3 shelleri basarken blocklandı. İllegal activity yazdığını gördüm ama sebebine anlam veremedim. Hesabı açtığım günden beri switch premium ve oto mining ile kutu gem ve taş kasmaktaydım ve ara ara sadece blue gem, mavi kutu ve sarı taşları kırdırıp, çıkan shelleri sırasıyla +5 +6 ve sonrasında +7 ye deneyerek para kasmaktayım. Gerekli kontrolleri yaparsanız daha evvelde yine aynı şekilde 3 kez full inventory +6 shell ile +7 shell çıkarma durumlarımı farkedeceğinizi düşünüyorum. Dün ancak hesabım bloklandı, tekrar gerekli kontrolleri yapmanızı rica ederim. Not : Son 1 haftadır warrior ile oynamaktayım öncesinde hypnosiL nickli assas characterim ile oynuyordum. Aşağıda user name ve nick name belirtiyorum. Şimdiden harcayacağınız emekler için teşekkür ederim.
@GmAres @GMBear @GmCaptain @GmGlova @GmPatos @GmRanger @GMRetro @Gmxmas

Kullanıcı Adı hypnosil
Nick Name hypnosiLL

Saygılarımla,
+++

Yeni #8
++++ ilgi alaka sıfır dün 5 arkadaş multi denerek ban yedik oyunda gördüğüm her gme yazdım hiçbiri insan değil.. yazık günah insanların emeklerine... oyundan cevap vermiyorlar forumdan cevap vermiyorlar allah cezanızı versin...

9 Ocak 2019
4
0
0
Turkey
Yeni #8
++++ ilgi alaka sıfır dün 5 arkadaş multi denerek ban yedik oyunda gördüğüm her gme yazdım hiçbiri insan değil.. yazık günah insanların emeklerine... oyundan cevap vermiyorlar forumdan cevap vermiyorlar allah cezanızı versin...
Sebebinin oto upgrade oldugunu soyluyorlar... 110 TL degerinde KC satin aldigim character ile nasil oto upgrade yaparim ?? Hadi yaptim diyelim 110 TL ile ne kac gb satin alinabilir 35 gb alir yoluma bakarim 2 gunde presiz 83 lvl kasiliyor zaten... neresinden bakarsaniz bakin olayda bir mantiksizlik var. Arkadaslarim icin geldigim bu serverdan sirf GM lerin ilgisizligi yuzunden uzak durma karari karari aliyorum... Bu ilgisizlikle devam edilirse oyuncu kaybetmezler belki ama musteri kaybedecekleri kesin ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...