HERKEZ MUPTEZEL PART 2 BONUSLU

23 Kas 2017
118
14
21
24
Yav kitabını sıktımın cocug allahın muptezel orospu evladı senı
Bu zamana kadar kufur etmedım sana anasını sıktımın cocug derdın ne kahpenın dogurdugu senı
Atıcaksan dedıgım gıbı at atmıcaksan daha uzatma ananı sıkerım senın
Lan yalama şişko orospu cocugu amk kxpper piçi sen ne yüzle konusuyon burda kahpe evladı köpek fazla yüz verdik herhalde o yüzden boylesin ? server acılmadan göt yaladıgını unuttun herhalde bizim clanda oynayın 8 k kc verelim diyen itler harbi ananızı sikerim şımarmayın atıyosan vs gel kim nasıl isterse burda götünüzü yırtmayın

24 Eki 2017
545
17
34
21
Anasını sıktımın cocug senın ben nerenı yalayım orospunun cocug
Size ne dıe 8 k kc vereyım anasını sıktım oglu ortak clan pre kırar beraber oynarız dedık
götünüzden atmayı ne sevıyorsunuz kahpenın evladı senı

23 Kas 2017
118
14
21
24
aykut şişko ananla beraber siktirme kendini bana amk yalamasııı Kxpper piç bizim clan ismi olsun diye yalvaran 8 k kc verelim diyen hangi amk ogluydu aç köpek sende ne arasın zaten Kendi clanının arkadasından konusan orospu cocugu agzımı açtırma bana işine bak şimdi

17 Nis 2018
241
15
18
Ankara
ERCAN LAN KOXPER CARLARININ NICKI NEYDILAN AMIN EVLADI BI ANLAT BAKIYIM AQUALITY MALIDA BILIYODUR BAK VERIN BAKIYIM MULTI CARLARINIZIN NICKLERINI AMIN EVLATLARI SIZI GIDI ANANIZI YERE YATIRINCA BOYLE KUDURDUNUZ BI

23 Kas 2017
118
14
21
24
ERCAN LAN KOXPER CARLARININ NICKI NEYDILAN AMIN EVLADI BI ANLAT BAKIYIM AQUALITY MALIDA BILIYODUR BAK VERIN BAKIYIM MULTI CARLARINIZIN NICKLERINI AMIN EVLATLARI SIZI GIDI ANANIZI YERE YATIRINCA BOYLE KUDURDUNUZ BI
Len bok sen kimsin illa burda komutcunuzu rezilmi edeyim ? Vs atıyosan atın burda gösteriş yaparak anana bacına küfür kazanarak prim yapmayın

17 Nis 2018
241
15
18
Ankara
olum senin anani yok ederim yokdan var eder tekrar yok ederim sen bu cumleyi anlayana kadarda anani oturup bir daha sikerim amina kodugmun 3 iq gavati bak bakiyim yukari anani nasil yok etmisim anani ortaya komusum soyup sen kimi rezil ediyosunla anan oldu oldu anan senin girdi utancindanla topraq altina bak finiycildla ercan motoru na sesi cikiyormu sende abilerine ozen sioktir git terke t burayi anani kesmiyim gotunden

23 Kas 2017
118
14
21
24
Ya noluyo küfür ediyon boyna komutcun arkandan anana bacına söverken kulagın cınlıyomuydu ? yoksa enayiler bana bakıyo çarımı dizerler demesi ? Her yerde kxp tbl kullanması ? sürekli tag atması ? işte bunları ortaya döktürmeyin bana o yüzden Sende oyuna anan bacın gibi bakma istersen elinden alırlar :)

20 May 2018
37
4
8
Bursa
olum senin anani yok ederim yokdan var eder tekrar yok ederim sen bu cumleyi anlayana kadarda anani oturup bir daha sikerim amina kodugmun 3 iq gavati bak bakiyim yukari anani nasil yok etmisim anani ortaya komusum soyup sen kimi rezil ediyosunla anan oldu oldu anan senin girdi utancindanla topraq altina bak finiycildla ercan motoru na sesi cikiyormu sende abilerine ozen sioktir git terke t burayi anani kesmiyim gotunden
Reelde de bu kadar forumdaki gibi ahkam kesebilcen mi 😜😎 yoksa herzaman ki gibi eli sikinde mi gezecen evden dışarı çıkmayan asasyol donkişot seni evde oyunla birlikte Ramazan’da 31çekip google 31orucu bozar mı arıyan dinazor taşşağına bak sen hele xd ana bacı yapıyorsan altına adresle tel yaz yazamıyorsan da yapma pokemonoviç seni

2 Ara 2017
131
9
19
20
Birak bence Magelerden PRIM YAPMAYIDA Gel bizle at 8w8 kardes..... Sacma Sapan Videolar yapmana gerek yok varsa okadar götünüz 8w8 gelirsiniz ... !

2 Ara 2017
131
9
19
20
bak ilk basta ana katma küfür edeceksen seviyeli et ...... 2. bise he amq cocugu buralarda atar gider yapmayi biliyon millet 8w8 cagirinca neden gelmiyonuz ....... AM feryadina bak hele czde kenara cekince bare gelinde biraz ws atmayi ögrenirsiniz ........ asdasdasdas

17 Nis 2018
241
15
18
Ankara
bak ilk basta ana katma küfür edeceksen seviyeli et ...... 2. bise he amq cocugu buralarda atar gider yapmayi biliyon millet 8w8 cagirinca neden gelmiyonuz ....... AM feryadina bak hele czde kenara cekince bare gelinde biraz ws atmayi ögrenirsiniz ........ asdasdasdas
senin anani keserim anani amin evladi beni ts ne cagirip kufur eden sensin amin cocugu sana 30 tane video atsam yatalak oldugunu amin cocugu hala vs gel dersin nasil bir karakter namus seref kardes ya nasil bir cinsiyetsin senya kufur ettigin adamin clanina giriyorsun got korkusundan bana geliyo vs ye cagiriyorsun nasil bir tipsiniz siz AMINA KODUGUMUN SOYSUZLARI git metoyumu dovuyon sedo yumu dovuyon ananizami giriyonuz siktir git gormiyim konunun altinda

24 Eki 2017
545
17
34
21
Muptezel orospu cocuklari tek lr magelere karsida gelmiyor anasini siktimin cocug o gece descartes vssinde anani sikiyorduk blink atmaktan mal oldunuz korkudan tek lr donemedin kahpenin oglu seni ben sana birsey demedim yapmayn tsden banlamayn birbirinizi dedim bana kufur ettin serefini siktiklerim

30 May 2018
12
2
3
Diyarbakır
Muptezel orospu cocuklari tek lr magelere karsida gelmiyor anasini siktimin cocug o gece descartes vssinde anani sikiyorduk blink atmaktan mal oldunuz korkudan tek lr donemedin kahpenin oglu seni ben sana birsey demedim yapmayn tsden banlamayn birbirinizi dedim bana kufur ettin serefini siktiklerim
sen nası bi davarsın çözemedim aq. adam senle 8v8 diyo adamın nası gireceğini söylüyon sonrada polemik yapmaya çalışıyon. madem öyle sende heal açmadan gir vsye eziQOÇ