GmCaptain
  • Merhaba kardeşimin yaptığı bir hata sonucu ıp ban atılmış ben şimdi oyuna başlamak istiyorum ama hiçbirtürlü giremiyorum oyuna Nicki ise ChargeRT itemleri dağıtıp oyunu bırakmış bir sinirle sanırım charının gitmesi onemli değil zaten daha oynamayacak ama ben bu sefer oyuna girmek istediğimde giremiyorum charı banlı kalsın ama en azından ıp ban ı kaldırırsanız ıyı olur teşekkürler
    olay gelsin hocam iş yoğunluğu sebebiyle itemlerimi satmak istiyorum ancak itemlerim kilitli ve premium um yok premium alabilmem için minimum 2159kc'min olması gerek ve buda 40 tl ediyor yardımcı olabilir misiniz ?
    Lütfen özel mesaj kutunuza ve Banned araştırma ve çözümlüme bölümünde sizin adınıza açtığım konuya bakın. İyi günler dilerim.
    Hocam bi ilgilenin suçsuz yere ban yedim. Adam maradonda id şifre attı oyunu bırakıyorum diye sabah ban yedim. Bi ilgilenin lütfen
    S.a,
    Hocam oyuna giremiyoruz. Patch atıyor ve bit defender tarafından virüs yakalanıyor. Bu virüs zararlı mı? Defender'ı kapatmadan oyuna girebiliriz. Ama hesaplarımız açık, bu virüsü kabul edip girmemizde sorumluluk kabul edecek misiniz? Hem pre boşa gidiyor.
    M3G4TR0N 1 hafta oldu arkadaşım itemleri geri verın kıme konuşmam lazımsankı yalan atıyom reset olması
    benımi sucum hepa exp raptor +8 helenid +8 2 tane hepa exp shard +7 emeğımle yaptım emeğimi calmayınn ... birde inanmıyosnuz
    selamın aleyküm bu gün yaklaşık 2 3 saat kadar önce heliosta çarıma girdim itemleri üstüme almak için cz ye gittim üstümde item yoktu ki karusta yoktu oyunda hitcombo diye bi adama bişey sordum çar geçme ile ilgili 2 dakika sonra ban yedim. npt yapmadım hile kullanmadım kaç saattir bekliyorum yardımcı olan yok emeğim boşuna gidiyor lütfen ilgilenin artık.....
    merhaba sizden birşey rica etmek istiyorum bir üyeligim ile pre. alıp itemleri kitlemiştim , şimdi başka hesap açtım ve itemlerimi almak istiyorum. Tüm bilgileri mevcut herhangi birini soymak durumu yok. oynamıcagım char icin sadece item acmak adına pre almak istemiyorum yardımcı olun lütfen.
    Gmxmas
    Gmxmas
    oyundan pm atın
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…