GmAres
  • Merhaba kardeşimin yaptığı bir hata sonucu ıp ban atılmış ben şimdi oyuna başlamak istiyorum ama hiçbirtürlü giremiyorum oyuna Nicki ise ChargeRT itemleri dağıtıp oyunu bırakmış bir sinirle sanırım charının gitmesi onemli değil zaten daha oynamayacak ama ben bu sefer oyuna girmek istediğimde giremiyorum charı banlı kalsın ama en azından ıp ban ı kaldırırsanız ıyı olur teşekkürler
    Merhaba Bugun rank sıralamasında 1. ye ödül vardı gmbear L den gönderildi dedi fakat gelmedi sc ler ilgilenirmisiniz.
    4Bazinga ben human priest
    IKeNeI BU BENİM OYUNDAKİ NİCKİM KARDEŞİM GENEİ LE MS KASIYODUM BAN YEMİŞİM OYNA DONMEK İSTİYORUM SİZDEN RİCAM BANIMI AÇAR MISINIZ...İLGİNİZ İÇİN TŞK DAHA İİ KALİTELİ Bİ OYUN İÇİN THEDEATKO...
    Hacı musait bir ara PUDGE Ts gelir misin
    185.126.178.90:9951 hoşgeldiniz'de bekliyorum.
    1 hafta oldu benım ıtemleri ne zaman verceksınız hepa exp raptor +8 helenid +8 2 tane hepa exp shard +7 emeğımle yaptım emeğimi calmayınn ... birde inanmıyosnuz
    Gmares bey benim loglari inceleyebilirseniz cok memnun kalicam su anda isteyim ama eve 11.30 gibi gecicem bi ton emegim bi ton paran heba oldu... Nick kertenkelebek
    upgradenin ban sebebi oldugunu bilsem zaten oynadıgım tek karakterle yapmazdım yapacak oılsam bile bi yan çar açar onla yapardım benun ban sebebi olan bir şey oldugunu düşünmediğim için upgradeyide oyundaki tek karakterim olan ve full itemli premiumlu 6 bin kc li karakterimle yapmazdım zaten
    oto upgrade yuzunden süresiz ban atıyorsanız size önerim sadece bir gün anvilin basında bekleyin oto upgrade yapanları banlayın.. sadece bir günde serverdaki oyuncuların yarısını banlamanız gerekir..bu yüzden atılan banların haksız oldugunu düşünüyorum keske bu hassasiyeti savaşlarda ve czde gösterseniz daha oynanılır bir server olursunuz..
    kardesim oto upgrade uskoda bile ban sebebi değil hapisle cezalandırılıyor burda nasıl süresiz ban sebebi oluyor anlamıs değilim..
    efendim heliostaki 2 karakterimin şifrelerini unuttum pus eşyalarım vardı yardımcı olurmusunuz acaba .. eren bey le cuma gunu konusmustum bi şifre söyledi onu yaptım dedı ama aktif olmamış gözüküyor. Rica etsem yardımcı olurmusunuz
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…